Esim ve cinsellk

Manolya--

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
1.612
2.532
Iyi geceler eşim bana hiç özel hissettirmiyor kendimi. Tutku cinsel arzu bana karşı yok gibi. Haftaiçi calistgmz için cinsellik olmaz haftasonu ben yaklaşırsam olur. Ben bir şey demeden de bana karşı arzulu olsun istiyorum bu aksam film izliyordugittim yanına uzandım afedersiniz vücudumu ona dyadm robot gibi durdu ya bi öp bir şey yap. Sonra yatağa geçti ben de yattım yanına yine bak5im Uyuyo. Ben demesem veya sirnasmasam cinsellik vs yaşamıyoruz aklına gelmiyor..Ben yanına uzandığımda sarılmasını öpmesini seni özledim demesini bekliorum ama yok. Sonra bana çok abur cubur yiyirsun ondan istegm çokmus öyle diyor. Zaten psikolojik olarak beni etkiliyor isteksiz olması orgazm da olmiurum.
Yaşımiz ben 31 o 33. Yanı ben 50 yaşına geldiğimde illa ki böyle olmaycm yanı ne diye u saçma sapan durumu yaşıyorum.
Ve bana ettiği kırıcı sözleri çocuk bakımında ev işinde vs beni yetersiz hissettiriyor. Ben niye bU evliliği sürdürüyorum ki
Özel hissettirmiyor o tutku arzu yok. Iltifat etmiyor bazen dışarı çıkmak için giyinirim güzel bulurum kendimi isterim ki o an beni fark etsin güzel bir seyker söylesin yok demez. Ben sorarım kiyafetm nasıl diye..
Kendimi zavallı gibi hissediyorum ondan cinsellik talep edince veya beni fark etsin diye çabalarken..

Ayrılsam sonrası bilinmezlik beni korkutuyor çocuğumla tek olucam.
Devam etsem kendime yazık.
Bunun dışında evle ilgili sorumluulkalri yapar çocugumuzla ilgilidir.
Eşimle evlenmesek iki iyi arkadaş olurmuşuz. Geziye gideceksek planı yaosr vs. Ama işte

cocuk olmadan once benim esim de sizin esiniz gibiydi. bazi geceler aglayarak uyudugumu hatirliyorum. ben erkekmisim de o kadinmis gibi. cocuk oldu ben butun ilgimi cocuguma verdim.bu kez cinsel yonden isler tersine dondu. o cok istekli ben tam tersi.. asiri sekilde sogumusum. simdi o sikayetci hep benim isteksizligimden. erkeklerin su salakca tavirlari isteksizlikleri kabaliklari kadinlari farkinda olmadan sogutuyor

Esiniz sizi sürekli asagilayip, ağır hakaretler ediyor, anneliginize kadar elestirip sizi hizmetci olarak görüyor, yapılmayan ev islerinden sizi sorumlu tutup, çocuğa bile bakamıyorsun diye türlü psikolojik şiddet uyguluyordu.
Halâ bu adamla sevismenin yollarini aramanizi anlayamiyorum.

Eşimle evlenmesek iki iyi arkadaş olurmuşuz
Size etmediği hakaret kalmayan herifle nasil iyi arkadaş olurduk diye düşünüyorsunuz ki?
Siz de normal değilsiniz.

Adamin bin tane falsosu varken, evle/cocukla ilgilidir diye de yazip guzelleme yapmasaniz olmaz di mi?
Zaten olmasi gereken şeyleri yaptığı için, yuceltiyorsunuz. Brawo.
Ki yapmıyor da zaten, eski konulariniza göre.

Çok defa. Bir şey değişmedi. Değişmez de biliyorum aslında. Ben yanına gitmesem belki 1 ay geçer cinsellik aklına öyle gelir. Ki denedim de bunu.

Belki de aseksuel zorla güzellik olmaz maalesef bir insanın içinde yoksa yoktur bu konu da baskın taraf sensin ya onu öyle kabul edeceksin ya yolları ayırırsın. Elbette ki cinsellik evlilikte önemli yer kaplıyor.

Esiniz sizi sürekli asagilayip, ağır hakaretler ediyor, anneliginize kadar elestirip sizi hizmetci olarak görüyor, yapılmayan ev islerinden sizi sorumlu tutup, çocuğa bile bakamıyorsun diye türlü psikolojik şiddet uyguluyordu.
Halâ bu adamla sevismenin yollarini aramanizi anlayamiyorum.

O zmaan daha büyük sorunlar var demektir bu kadar çileye bari ondan mahrum etmesin diyor işte 😂😂😂

Hep mi boyleydiniz? Evlilik oncesi tecrubesiz miymis ne bileyim karsima cikan erkekler hemen lafi cinsellige getirdiginden bu tur konularda adamin gecmisi de mi fazla bos diyesim geliyor

Üzüldüm.. cinsellik olmadan nasıl mutlu bir birliktelik olabilir bilmiyorum.. Onu seviyor musunuz? Yani aşık olarak mı evlendiniz? Sadece cinsellik için ayrılmak doğru gelmiyor.esiniz sonuçta, konuşun, birbirinizi seviyorsanız çözersiniz muhakkak.

X