Saç Kesim Şekilleri Eşim Saçlarımda Değişiklik Istiyor

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
benimde:bbo: hadi gidelim berabersırnaşık şey
bu arada evlilik nasıl gidiyor??

hadi gidelim diecem ama evli olmanın tek kötü tarafı sadece bikaç saat kalması için saç yaptırmış olmakmış güzelim...aaahhh nerde o fönlü saçlarım ahhhh....aman bak efkarlandım...offf

eşinin ağzından laf almaya bak bence renge o karar wersn tabi senn istemende önmli sonrada süprizzzz :)

Evet yaw bu benim niye aklıma gelmedi. Şimdi bide çikolata kahve hatun buldum mu tamamdır. Önce eşime sonra doğru kuaföre. Ok Sizce rengi nasıl güsel mi?

hadi gidelim diecem ama evli olmanın tek kötü tarafı sadece bikaç saat kalması için saç yaptırmış olmakmış güzelim...aaahhh nerde o fönlü saçlarım ahhhh....aman bak efkarlandım...offf

Aaaa evet Gülsemmciğim bu konuda seni uyarmayı unuttuk di mi? Ben niye fır fır saç düzleştirici arıyordum sanıyorsun ki?!?!?naniknaniknaniknanik

kafamçokkarıştı evet malesef çok sinir bozucu bi şey :1no2:

X