Erşan Kuneri'yi izlediniz mi? En beğendiğiniz bölüm hangisi?

En İyi Erşan Kuneri Bölümü Sizce Hangisi?

• Kuru Murad (1. Bölüm)

OY: 7 4,4%
  • Ebenin Avı (2. Bölüm)

OY: 20 12,5%
  • Kooperatif Kemal (3. Bölüm)

OY: 101 63,1%
  • Kötü Mal (4. Bölüm)

OY: 4 2,5%
  • Faqbadi (5. Bölüm)

OY: 15 9,4%
  • Er-Man (7. Bölüm)

OY: 6 3,8%
  • Doyamadım (8. Bölüm)

OY: 7 4,4%

• Ankete Katılan
    160

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.262
2.984
Erşan Kuneri'yi izlediniz mi? En İyi Erşan Kuneri Bölümü Sizce Hangisi? Erşan Kuneri bölüm fragmanları, Erşan Kuneri Oyuncu kadrosu ve karakterler...
ersan_kuneri_dizisi_oyuncu_ekibi.jpg

Erşan Kuneri Bölümleri​

Kuru Murad (1. Bölüm)​

Ebenin Avı (2. Bölüm)​

Kooperatif Kemal (3. Bölüm)​

Kötü Mal (4. Bölüm)​

Faqbadi (5. Bölüm)​

Er-Man (7. Bölüm)​

Doyamadım (8. Bölüm)​

Doyamadım | Resmi Fragman | Netflix

ersan_kuneri_oyunculari.jpg

OyuncuKarakter
Cem YılmazErşan Kuneri
Zafer AlgözMuammer Rado
Ezgi MolaAlev Alev
Çağlar ÇorumluAltın Oran
Merve DizdarFeride Orhun
Nilperi ŞahinkayaSeyyal Par
Uraz Kaygılaroğluİbrahim Tumtum
Bülent ŞakrakAyhun Uşuk
İbrahim SelimMelkan Orsay
Necip MemiliAmin Faryadi
Can YılmazEryetiş

Son düzenleme:
Cem Yılmaz'ı yeni nesil sevmese de göndermelerinin akıl dolu olduğunu her zaman savunurum. Adamın yaptığı yeni dizi ve filmler başka bir anlayışa sahip ve şahsen ben seviyorum. Bu dizide de ilk bölümü 3 kez izlemek zorunda kaldım :)))

Birde Cem'i hep aynı ekip ile oynuyor diye eleştiriyorlar yahu kim istemez iyi anlaştığı insanlarla çalışmak : ) ve şiddetle canlı izlemenizi öneririm.

Erşan Kuneri'yi izlediniz mi? En İyi Erşan Kuneri Bölümü Sizce Hangisi? Erşan Kuneri bölüm fragmanları, Erşan Kuneri Oyuncu kadrosu ve karakterler...
Eki Görüntüle 3077046

Erşan Kuneri Bölümleri​

Kuru Murad (1. Bölüm)​

Ebenin Avı (2. Bölüm)​

Kooperatif Kemal (3. Bölüm)​

Kötü Mal (4. Bölüm)​

Faqbadi (5. Bölüm)​

Er-Man (7. Bölüm)​

Doyamadım (8. Bölüm)​

Doyamadım | Resmi Fragman | Netflix

Eki Görüntüle 3077047

OyuncuKarakter
Cem YılmazErşan Kuneri
Zafer AlgözMuammer Rado
Ezgi MolaAlev Alev
Çağlar ÇorumluAltın Oran
Merve DizdarFeride Orhun
Nilperi ŞahinkayaSeyyal Par
Uraz Kaygılaroğluİbrahim Tumtum
Bülent ŞakrakAyhun Uşuk
İbrahim SelimMelkan Orsay
Necip MemiliAmin Faryadi
Can YılmazEryetiş

tamamini izlemedim ama youtube dan kisa kisa izleidigim kadariyla cok kotu :işsiz:

Kendimi bildim bileli Cem Yılmaz’a gülmem. Başarılarının devamını dilerim kendisinin ama sanırım bana hitap etmiyor. Erşan Kuneri’yi de izlemedim izlemeyi düşünmüyorum ufak tefek capslerine ve videolarına denk geldim hoşuma gitmedi.
bunu demeyecektin 🤦‍♀️simdi cem yilmazcilar gelecek iste onu anlamak zeka ister cart curt :KK70: cik inci ispri yipiyir :KK53:

ben hiçbir bölümünü beğenmedim 😬 hayır bel altı espri yaparsın tamam da en azından özgün ve komik yaparsın. Orta okul çocuklarının birbirinin ensesine şaplak atıp yaptığı esprilere benziyordu. Birçok espri de sosyal medyada yıllardır dönen esprilerden araklamaydı. Sırf bitsin diye ıkına ıkına izledim

bunu demeyecektin 🤦‍♀️simdi cem yilmazcilar gelecek iste onu anlamak zeka ister cart curt :KK70: cik inci ispri yipiyir :KK53:
Hepsi zaten zekalığın tarlasından sesleniyorlar insanlığa. Şaka, espri küfürden ibaret değildir. Bunu küfürden ibaret sananlar komik zannediyor. İnanılmaz itici. Çoluğun çocuğun gözlerini kapatırım izlememeleri için.

Ben Cem Yılmaz’ın filmlerini vs sevmem normalde. Stand-uplarını severim sadece. Bunu eşim izlerken ben de izliyim dedim ama sevdim, çok güldüm. Ben belaltı seksli şakaları severim. Favori bölümüm kooperatif kemal, en sevdigim kısım ise Alev’in nişanlısı İranlı yönetmen Amin Feryadili kısım oldu👍

X