Erken Gebelik testi sizce sonuç ne

Eşim öyle içime doğdu diye almış normalde regl olup kapalı tüpler için operasyon olacaktım bugün yaptım böyle çıktı kesin vardır değil mi dün regl günümdü. Eşime söylemedim sürpriz yapmak için yarın sabah erkenden kan vermeye gideceğim
Teste göre var hayırlı olsun Rabbim nasip etti mi gerisi boş. Kan sonucunuzu haber verir misiniz benimde testım aynı koyulukta

İnanın bende gecelerce baktım buraya okudum ağladım sevindim sizleri çok çok iyi anlıyorum, doktor dedi daha 2 gün önce tüpün kapalı olmaz dedi. Rabbım inanın güvenin dualarım hep hep olacaksiniz
Mucize her zaman vardır canım ben inanırım mucizelere o doktorda çok kesin konuşmuş ya Allah büyüktür ya ol derse olur belirtilerin neler canım ne zaman başladı belirti

Mucize her zaman vardır canım ben inanırım mucizelere o doktorda çok kesin konuşmuş ya Allah büyüktür ya ol derse olur belirtilerin neler canım ne zaman başladı belirti
Hiç belirtim yoktu bende pcos var aylardır regl olmuyorum. Geçen ay hsg çekildi 2 gün sonra ilişki oldu sanırım o gun olmuş şuan sadece elim ayağım üşüdü kış geldi dedim, en son reglimde de gogus ucum agrimisti bu ayda oldu birZ sanirim yumurtluyorum dedim onun dışında hiçbir değişiklik yoktu

Hiç belirtim yoktu bende pcos var aylardır regl olmuyorum. Geçen ay hsg çekildi 2 gün sonra ilişki oldu sanırım o gun olmuş şuan sadece elim ayağım üşüdü kış geldi dedim, en son reglimde de gogus ucum agrimisti bu ayda oldu birZ sanirim yumurtluyorum dedim onun dışında hiçbir değişiklik yoktu
Belirti vermemiş bebiş inşallah sağ salim kucağına al mucizeni canım 🤲

İnşallah arkadaşlar biraz erken verdim ama 147 çıkmış düşük geldi bana ama doktor sorun değil dedi bir sorun yokmuş

X