Erken boşalma ve ayrilik

Merhabalar bayanlar
Sizlerden akıl almak istiyorum dinleyip okursanız da vaktinizi harcadığınız için çok teşekkür ederim 10 senelik evliyim 2 çocuğumuz var evliliğimizin başından beri cinselliğimiz hep dur kalk şeklinde sohbet eşliğinde ilerliyord. Evleneli beş sene olunca bir grup arkadaşımın konuşmasına rastlayip ilişki sürelerindn bahsedince öğrendik ki eşimin erken boşalma problemi olduğunu ve çok zorlu bir süreç ile birlikte terapiler psikolojik ilaçlar vs vs çok zor ve 5 senedir o doktor senin bu doktor benim oldu yani git gel hiç biri gram işe yaramadı hatta daha da kötüledi artık kaygilarim beynimin benle konuşması depresif tanısı aldım ve ilaç verildi banada. Başlamadım dedimki çok mücadele verdim ve olmadı ayrılmak istiyorum şuan ama korkuyorum annemin yanina gidicem evet bı an kendime güveniyorum ama bı an da ya yapamazsan diyorum bana lütfen akıl verin ve ayrıca ilişki süresi olarak duyduklarım 20 30 45 dk 1 saat civarlarında gerçekten doğrumu hiç bişey bilmeyerek ve cahil evlendik yardım bekliyorum biraz olsun içim rahatlasin dertleşmek istedim
Eşim çok iyi bir baba ve eş çalışkan birisi düşünceli birisi bunu söyleyince kızmayın cunki en azından sigarası içkisi kahvesi kumarı dayağı olmayan biri o yüzden çok tereddüt içindeyim ama artık ben benden geçtim psikolojim pert biz bu 10 sene içinde hep sohbetlerde erotik film izledik konuştuk falan dışarı bakması cogalmisti hala tek tük görüyorum baktığını buda canımı çok sıkıyor tek başına mast bile yapıyordu evet şuan yok onuda aştı namaza da başladı herşey iyiye gidiyor davranış bozukluklarini düzeltiyor ama daha iki gün önce bir bayana bakarken yine yakalfim ve çıkmaz sokağa giriyor diye baktım diyor inanmıyorum yalvarıyor bırakma beni diye bende diyorum ki belki bir gün düzelir mi sonra pişman olmayım yeni biro çıkarsa karşıma onunda aynı olmayacagini Allah'ın beni cezalandırmayacagini nerden bileyim diyorum bir yandan da diyorum ki hayır kendine güven bu ömür böle gitmez olan bana olacak diyorum ama o zamanda çocuklarım aklıma geliyor ya yeni kisiyle çocuklarımla yapamazsam diye delirmek uzereyim lütfen bana yardım edin bir çıkar yolu tavsiye gosterin
daha uzunu daha kısası olmakla birlikte 30 dakika, 45 dakika civarı ideal ve yeterli görülüyor.tabi önsevişmesi falan filan süreden çıkartılabilir.daha uzun daha iyidir ama en az 20 dakika deniyor gibi.anlattığın kadarıyla bu adam sevişmeyi de bilmiyor.yat, kalk sen üste gel, şunu yap falan diyerek cinsellik olmamalı.kendi kendine gelişmeli herşey.öğretmeye çalışsanız olmaz mı?

Ereksiyonun devam ettiği dakikalar mı bunlar? Sertleşme bu kadar süremez mümkün değil. Bunlar rocco’yla evli galiba 😂 bütün sevişmedir bahsettikleri. İnternete bakmadın mı genel ereksiyon süresi nedir diye? Eşin senden önce mastürbasyon yapsın, sonra siz beraber olun o zaman süre uzar.
Yoo süren var.kendim tecrübe ettim.

20 dakika üzeri git gel yapabilecek erkek bence nadirdir. Bir arkadaşımın eşi 30 dakika üzeri git gel yapabiliyormuş ama süre bu kadar uzayınca hem sıkıcı hem yorucu hem de ereksiyon kaybı oluyormuş. Bizde misyonerde eşim, cowgirlde ben ancak 10-15 dakika git gel yapıp boşalıyoruz.
Q Qwertyl 'in eşi girer girmez bosaldığı için arkadaşlarına biraz gıpta ediyor. Önce mastürbasyon denenebilir bence de
Ne sıkıcı olacak 4 saat yataktan çıkmam valla.ki yapmışlığım da çok.seks gibisi var mı be.ama üst düzey bir ten uyumu gerek.yokss dediğin gibi sıkıcı oluyor.

Merhabalar bayanlar
Sizlerden akıl almak istiyorum dinleyip okursanız da vaktinizi harcadığınız için çok teşekkür ederim 10 senelik evliyim 2 çocuğumuz var evliliğimizin başından beri cinselliğimiz hep dur kalk şeklinde sohbet eşliğinde ilerliyord. Evleneli beş sene olunca bir grup arkadaşımın konuşmasına rastlayip ilişki sürelerindn bahsedince öğrendik ki eşimin erken boşalma problemi olduğunu ve çok zorlu bir süreç ile birlikte terapiler psikolojik ilaçlar vs vs çok zor ve 5 senedir o doktor senin bu doktor benim oldu yani git gel hiç biri gram işe yaramadı hatta daha da kötüledi artık kaygilarim beynimin benle konuşması depresif tanısı aldım ve ilaç verildi banada. Başlamadım dedimki çok mücadele verdim ve olmadı ayrılmak istiyorum şuan ama korkuyorum annemin yanina gidicem evet bı an kendime güveniyorum ama bı an da ya yapamazsan diyorum bana lütfen akıl verin ve ayrıca ilişki süresi olarak duyduklarım 20 30 45 dk 1 saat civarlarında gerçekten doğrumu hiç bişey bilmeyerek ve cahil evlendik yardım bekliyorum biraz olsun içim rahatlasin dertleşmek istedim
Eşim çok iyi bir baba ve eş çalışkan birisi düşünceli birisi bunu söyleyince kızmayın cunki en azından sigarası içkisi kahvesi kumarı dayağı olmayan biri o yüzden çok tereddüt içindeyim ama artık ben benden geçtim psikolojim pert biz bu 10 sene içinde hep sohbetlerde erotik film izledik konuştuk falan dışarı bakması cogalmisti hala tek tük görüyorum baktığını buda canımı çok sıkıyor tek başına mast bile yapıyordu evet şuan yok onuda aştı namaza da başladı herşey iyiye gidiyor davranış bozukluklarini düzeltiyor ama daha iki gün önce bir bayana bakarken yine yakalfim ve çıkmaz sokağa giriyor diye baktım diyor inanmıyorum yalvarıyor bırakma beni diye bende diyorum ki belki bir gün düzelir mi sonra pişman olmayım yeni biro çıkarsa karşıma onunda aynı olmayacagini Allah'ın beni cezalandırmayacagini nerden bileyim diyorum bir yandan da diyorum ki hayır kendine güven bu ömür böle gitmez olan bana olacak diyorum ama o zamanda çocuklarım aklıma geliyor ya yeni kisiyle çocuklarımla yapamazsam diye delirmek uzereyim lütfen bana yardım edin bir çıkar yolu tavsiye gosterin
Erken boşalıyor olabilir önemli olan senin o esnada zevk alıp almadığın senin orgnzm veya boşalıp boşalmadığın boşanmak en son çare olmalı peki neden erotik film izliyorsunuz acaba kocanız bu yüzden dışarda da başka kadınlara bakıyır olabilir mi sonuçta filmde bakıyor dışarda bakınca mı sorun oldu?

Evet çevremden duyumlarim ve kendiminde tabiki bildiği çok akıllı ve emekçi bir kadınım çok mücadele verdim ve hep ön adımi ben attım şuan 3vet son 2 aylık bir deneme surecindeyiz okullar kapanana kadar inşallah o da artık yasimin 25 olup çok güzel ve genç oldugumu beni çok sevdihini fakat dayanamiyorsan bu acıya artık beni zorlamayacagini söyledi ama ikinci bir evlilik illaki yapacaksın ozaman çocukları o kişinin yanında yasatmana izin vermem dedi sanırım goz daginveriuor ve bende korkuyorum arkadaşımda ayrılmıştı oda tek velayet al hiç bir şey yapamaz dedi inşallah hakkımda hayırlısı olur bu çekilmez çile biter hayırlı insanlar çıkar karsima
o onun demesiyle olmuyor öyle. hem boşanmada kusurlu zaten hem de çocuklarla sizi tehdit mi ediyor? o konuda içiniz rahat olsun boşandıktan sonra yeniden evlenebilirsiniz çocuğunuzda gayet sizde kalmaya devam eder

X