Erken boşalma ve ayrilik

Qwertyl

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2022
14
1
28
Merhabalar bayanlar
Sizlerden akıl almak istiyorum dinleyip okursanız da vaktinizi harcadığınız için çok teşekkür ederim 10 senelik evliyim 2 çocuğumuz var evliliğimizin başından beri cinselliğimiz hep dur kalk şeklinde sohbet eşliğinde ilerliyord. Evleneli beş sene olunca bir grup arkadaşımın konuşmasına rastlayip ilişki sürelerindn bahsedince öğrendik ki eşimin erken boşalma problemi olduğunu ve çok zorlu bir süreç ile birlikte terapiler psikolojik ilaçlar vs vs çok zor ve 5 senedir o doktor senin bu doktor benim oldu yani git gel hiç biri gram işe yaramadı hatta daha da kötüledi artık kaygilarim beynimin benle konuşması depresif tanısı aldım ve ilaç verildi banada. Başlamadım dedimki çok mücadele verdim ve olmadı ayrılmak istiyorum şuan ama korkuyorum annemin yanina gidicem evet bı an kendime güveniyorum ama bı an da ya yapamazsan diyorum bana lütfen akıl verin ve ayrıca ilişki süresi olarak duyduklarım 20 30 45 dk 1 saat civarlarında gerçekten doğrumu hiç bişey bilmeyerek ve cahil evlendik yardım bekliyorum biraz olsun içim rahatlasin dertleşmek istedim
Eşim çok iyi bir baba ve eş çalışkan birisi düşünceli birisi bunu söyleyince kızmayın cunki en azından sigarası içkisi kahvesi kumarı dayağı olmayan biri o yüzden çok tereddüt içindeyim ama artık ben benden geçtim psikolojim pert biz bu 10 sene içinde hep sohbetlerde erotik film izledik konuştuk falan dışarı bakması cogalmisti hala tek tük görüyorum baktığını buda canımı çok sıkıyor tek başına mast bile yapıyordu evet şuan yok onuda aştı namaza da başladı herşey iyiye gidiyor davranış bozukluklarini düzeltiyor ama daha iki gün önce bir bayana bakarken yine yakalfim ve çıkmaz sokağa giriyor diye baktım diyor inanmıyorum yalvarıyor bırakma beni diye bende diyorum ki belki bir gün düzelir mi sonra pişman olmayım yeni biro çıkarsa karşıma onunda aynı olmayacagini Allah'ın beni cezalandırmayacagini nerden bileyim diyorum bir yandan da diyorum ki hayır kendine güven bu ömür böle gitmez olan bana olacak diyorum ama o zamanda çocuklarım aklıma geliyor ya yeni kisiyle çocuklarımla yapamazsam diye delirmek uzereyim lütfen bana yardım edin bir çıkar yolu tavsiye gosterin

Konunuzun tamamini okuyamadim ama benim de eşimde erken boşalma problemi var eşim öncesinde beni eliyle tatmin ediyor sonrasında ben yeter dediğim zaman birlikte oluyoruz.. kısacası ön sevişmeyi biraz uzun tutuyoruz sizde konuşup bu şekilde deneyebilirsiniz

Konunuzun tamamini okuyamadim ama benim de eşimde erken boşalma problemi var eşim öncesinde beni eliyle tatmin ediyor sonrasında ben yeter dediğim zaman birlikte oluyoruz.. kısacası ön sevişmeyi biraz uzun tutuyoruz sizde konuşup bu şekilde deneyebilirsiniz
Bizde baştan ben tatmin olduktan sonra o giriyor ama direk geliyor sonra macunla falan 3 4 ayda bir ikincisinde 2 3 dk gidip gelebiliyor malesef çok kötü bir durumdayım Allah kimsenin başına vermesin

Bizde baştan ben tatmin olduktan sonra o giriyor ama direk geliyor sonra macunla falan 3 4 ayda bir ikincisinde 2 3 dk gidip gelebiliyor malesef çok kötü bir durumdayım Allah kimsenin başına vermesin
Bizde de aynı sorun 10 yıldır çoğunda tatmin bile olmuyorum yine önce sizi tatmin etmeyi düşünebiliyor eşiniz

Boşanma konusu gerçekten çok üzücü arada kalmak kararsız olmak hatta kendini kötü bir insan gibi hissediyor bile olabilirsin sırf boşanmayı düşündüğün için

Birde bu sorunu olan erkekler hep daha iyidir bu sorunlarını daha az görmemiz için sanki daha katlanabilir olmaları için ne bileyim Allah tarafından sanki dengelenmiş ya da kendileri yapıyor otomatik pilotta

Böyle olunca boşanmakta zorlaşıyor

Bu konuda bir ilaç vardı tabi burada isim vermek veya önermek istemem doğru olmayabilir ama eski partnerim böyle bir durum yaşadığını ve ilaçla bu süreyi uzatabildiğini söylemişti bana. Evli olmadığım için açıkçası çok umursamadım o sıralar ama evlilikte bu gerçekten büyük bir problem olabilir

Bu konuda bir ilaç vardı tabi burada isim vermek veya önermek istemem doğru olmayabilir ama eski partnerim böyle bir durum yaşadığını ve ilaçla bu süreyi uzatabildiğini söylemişti bana. Evli olmadığım için açıkçası çok umursamadım o sıralar ama evlilikte bu gerçekten büyük bir problem olabilir
Aslında çoğu ilacı aldık kullandık ise yaramadi ama yinede özelden yazarsaniz da olur burdan sa olabilie

kısa dediğiniz süre ne kadar? siz tatmin olmuyorsunuz anladığım kadarıyla.

nasıl ki kadınlara haz ve sağlık için kegel öneriliyorsa, erkekler için de benzer bir egzersiz işe yarayabilir. boşalma anı geldiğinde zevke karşı koyup devam etmeyi öğrenebilmesi gerekiyor. geçenlerde eşimle ‘en erken ne kadar boşalabilirsin’ gibi bir deneme yaptık, 50 saniye sürdü veya sürmedi, normalde bu süreden çok çok daha uzun sürüyor. eşiniz mastürbasyonla yap-bitire alıştığı için böyle sorunlar yaşanıyor bence. boşalmaya yaklaştığında çıkıp beklesin idrarını tutmaya çalışır gibi, sonra tekrar devam etsin, bunu tekrarla yapın. belki faydasını görürsünüz.

faydası olmazsa da bu boşanmak için tek başına yeterli bir sebep. üstelik sizde sadakat problemi de varmış

kısa dediğiniz süre ne kadar? siz tatmin olmuyorsunuz anladığım kadarıyla.

nasıl ki kadınlara haz ve sağlık için kegel öneriliyorsa, erkekler için de benzer bir egzersiz işe yarayabilir. boşalma anı geldiğinde zevke karşı koyup devam etmeyi öğrenebilmesi gerekiyor. geçenlerde eşimle ‘en erken ne kadar boşalabilirsin’ gibi bir deneme yaptık, 50 saniye sürdü veya sürmedi, normalde bu süreden çok çok daha uzun sürüyor. eşiniz mastürbasyonla yap-bitire alıştığı için böyle sorunlar yaşanıyor bence. boşalmaya yaklaştığında çıkıp beklesin idrarını tutmaya çalışır gibi, sonra tekrar devam etsin, bunu tekrarla yapın. belki faydasını görürsünüz.

faydası olmazsa da bu boşanmak için tek başına yeterli bir sebep. üstelik sizde sadakat problemi de varmış
Hiç bir sekilde duramiyor egzersizi de çok yaptı cinsel terapist de de yapılacakları yaptı hiç bir işe yaramadı yeni evliyken bu süre 20 30 saniye git gel dur seklindydi 5 senedir girdiği gibi cikiyor. Hiç bir şekilde kendini tutamiyor

Hiç bir sekilde duramiyor egzersizi de çok yaptı cinsel terapist de de yapılacakları yaptı hiç bir işe yaramadı yeni evliyken bu süre 20 30 saniye git gel dur seklindydi 5 senedir girdiği gibi cikiyor. Hiç bir şekilde kendini tutamiyor
çok üzüldüm, olmuyorsa olmuyor demek ki. 2-3 dakika ise geliştirilebilir ve bir orta yol bulursunuz diye ummuştum ama çok zor gözüküyor. boşansanız Allah sizi cezalandırmaz inşallah, çünkü bu evliliğin fıtratına aykırı maalesef.

Evet çevremden duyumlarim ve kendiminde tabiki bildiği çok akıllı ve emekçi bir kadınım çok mücadele verdim ve hep ön adımi ben attım şuan 3vet son 2 aylık bir deneme surecindeyiz okullar kapanana kadar inşallah o da artık yasimin 25 olup çok güzel ve genç oldugumu beni çok sevdihini fakat dayanamiyorsan bu acıya artık beni zorlamayacagini söyledi ama ikinci bir evlilik illaki yapacaksın ozaman çocukları o kişinin yanında yasatmana izin vermem dedi sanırım goz daginveriuor ve bende korkuyorum arkadaşımda ayrılmıştı oda tek velayet al hiç bir şey yapamaz dedi inşallah hakkımda hayırlısı olur bu çekilmez çile biter hayırlı insanlar çıkar karsima

20 30 45 dk 1 saat civarlarında gerçekten doğrumu
Ereksiyonun devam ettiği dakikalar mı bunlar? Sertleşme bu kadar süremez mümkün değil. Bunlar rocco’yla evli galiba 😂 bütün sevişmedir bahsettikleri. İnternete bakmadın mı genel ereksiyon süresi nedir diye? Eşin senden önce mastürbasyon yapsın, sonra siz beraber olun o zaman süre uzar.

Gitmediyseniz doktora gidin, bir çaresi vardır mutlaka. Arkadaşlarınızın söyledikleri doğru değil ama sizinki de normal değil

ilk başta erken bosalma yüzünden boşanmayı düşündüğünüzü sandım ama başka kadınlara bakıyorsa bu kabul edilecek bişey deyil ayrıca 25 30 40 dakika 1 saat süren ilişki olduğunu hiç zannetmiyorum bu kadar süre sertlik olmaz hakkında hayırlısı olsun

20 30 45 dk 1 saat civarlarında gerçekten doğrumu
Onsevismeyi katmazsak 20 neyse de fazlası eziyet yani, sevisirken "ne kadar uzun o kadar güzel" diye bir kural yok. Önemli olan her iki kişi için de yeterli olan bir süre, ki sizde adam saniyelerle yarışıyor :KK43:
Ne denir ki, böyle ömür geçmez.
Sevgili olsanız ya da yeni evli olsanız, ya da çocuklarınızla kendi evinize çıkacak ekonomiye sahip özgür bir kadın olsanız "kesinlikle boşanın" derdim.
Ama mantıklı düşünürseniz gideceğiniz yer 2 çocukla annenizin evi. Cinsellik yok diye ayrilacaksiniz ama bu şekilde yeni birini bulabilecek misiniz - risk yani . Cinsellik yok diye kocayı bırakıp yeni adam da bulamayıp cinsellik yaşamadan yaslanıp ölmek de var işin ucunda..
Belki de boşanmadan önce teknolojiden yararlanmak daha iyi olabilir. Kocanizla Onsevismeyi uzun tutun, internetten sipariş vereceginiz manuel dildolar ya da titreşimli vibratorlerle, elle dille vs sizi tatmin etmeye çalışsin. Siz rahatlayinca da kendi işini görsün.
En azından bir denemeye değer bence

Ereksiyonun devam ettiği dakikalar mı bunlar? Sertleşme bu kadar süremez mümkün değil. Bunlar rocco’yla evli galiba 😂 bütün sevişmedir bahsettikleri. İnternete bakmadın mı genel ereksiyon süresi nedir diye? Eşin senden önce mastürbasyon yapsın, sonra siz beraber olun o zaman süre uzar.
Yoo süren var.ben birkaç kişiye denk geldim.

Onsevismeyi katmazsak 20 neyse de fazlası eziyet yani, sevisirken "ne kadar uzun o kadar güzel" diye bir kural yok. Önemli olan her iki kişi için de yeterli olan bir süre, ki sizde adam saniyelerle yarışıyor :KK43:
Ne denir ki, böyle ömür geçmez.
Sevgili olsanız ya da yeni evli olsanız, ya da çocuklarınızla kendi evinize çıkacak ekonomiye sahip özgür bir kadın olsanız "kesinlikle boşanın" derdim.
Ama mantıklı düşünürseniz gideceğiniz yer 2 çocukla annenizin evi. Cinsellik yok diye ayrilacaksiniz ama bu şekilde yeni birini bulabilecek misiniz - risk yani . Cinsellik yok diye kocayı bırakıp yeni adam da bulamayıp cinsellik yaşamadan yaslanıp ölmek de var işin ucunda..
Belki de boşanmadan önce teknolojiden yararlanmak daha iyi olabilir. Kocanizla Onsevismeyi uzun tutun, internetten sipariş vereceginiz manuel dildolar ya da titreşimli vibratorlerle, elle dille vs sizi tatmin etmeye çalışsin. Siz rahatlayinca da kendi işini görsün.
En azından bir denemeye değer bence
Yenisini bulamamak, cinsellik yaşayamadan ölüp gitmek falan.... ne oluyoruz ya.bu nasıl karamsarlık, bu nasil mesaj ?.içimi daralttiniz.bu korkularla yaşanir mi?. Kimse böyle düşünmemeli.

Yenisini bulamamak, cinsellik yaşayamadan ölüp gitmek falan.... ne oluyoruz ya.bu nasıl karamsarlık, bu nasil mesaj ?.içimi daralttiniz.bu korkularla yaşanir mi?. Kimse böyle düşünmemeli.
"Konu sahibi henüz sevgili olsa, yeni evli olsa, kendi evine çıkacak ekonomik özgürlüğü olsa kesinlikle boşan derim" yazmıştım ilk cumlemde.
Köprüleri yıkmadan önce de durumunu iyileştirmesi için yararlı bir öneride bulunmuştum.
Bence çok güzel bir mesaj:)
İki çocuk ile babaevine dönmek konu sahibinin yararına mi, önce bunu düşünmesi lazım bence.
Kendi evine çıkabilecek ekonomik durumu olsa ailesine bağımlı olmadığı için özgür olurdu, her şey daha kolay olurdu. En basiti birinden hoşlaşsa, haftasonu çocukları babası aldığı için o da kendi hayatına zaman ayirabilirdi. Sağlıklı bir flört dönemi geçirirdi.
Tr şartlarında yaşıyoruz, aileler boşanıp eve geri gelen çocuklarına gül bahçesi vaadetmiyor. Sevgilisiyle akşam gezmeleri , tatil kacamaklari falan konu sahibi konumundaki insanlar için biraz zor ihtimal. Çünkü hem ailenin baskısı var hem de çocuklarını nasıl bıraksın. Yeni biriyle evlenmeyi düşünse de iki çocuğuna babalık yapabilecek, güvenilir bir adam bulabilir mi - bunu tercih eder mi , o da mesele...
O yüzden, kocasıyla da başka problem yaşamadığını ısrarla belirttiği için benim önerim teknolojinin nimetlerinden yararlansın. Sonuçta lezbiyenler de bu işi bir şekilde yapıyorlar - çeşitli oyuncaklar yardımıyla.
Belki de konu sahibinin evliliğini rahatlatır

X