Erkeklerde uzarken batan sakallara bir çözüm var mı?

zahter

tazedagkekigi.blogspot
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2006
2.078
31
bayanlar bir konuda fikrinizi istiyorum konuyu nereye açaçağımı bulamadım. erkek arkadaşımın bir sorunu var. belki aranızda eşide böyle olan vardır. sakalları çok sert ve ben sakallı sevmiyorum. yılbaşi gecesi kesmesini istedim beni kırmadı:KK43: ama yüzü yara içinde kaldı. sakalları tekrar çıkarkende sürekli battığını ve kaşınıp acıdığını söyledi. bunun için bana önerebileceğiniz birşey varmı. evlenene kadar kesmicem sakalımı diyor yaaa

Yara derken, bi tür alerji mi? Yoksa sivilcemi?
Erkek cildi yagli olur, benim erkek kardesim ayni sorunu yasiyor tras olunca sivilcelerde birlikte yok oluyor onda, tam tersi oluryor yani.

Erkeklerin anlamasi lazimki, onlarinda cilt bakimi yapmasi lazim, özelliklede sorunlu ciltleri varsa, ama cogu kadinsi buldugundan yapmiyor.

Peeling öneririm trastan bir gün sonra, yeni kILLar cikmadan peeling yaparsa kIL dönmesi azalir, tabi eger sorun sivilce ve KIl dönmesi ise.. ama alerjik bir reaksiyonsa, doktora görünmesinde fayda var

Gecmis olsun.

kese yapsın cnm...yaraları geçince tabi olmadı bi cildiyeciye görünsün ....

sivilce gibi yaralar oldu yüzünde traş losyonu yada balsamlar var ferahlatmak için hiçbir işe yaramıyor. en iyisi cilt doktoru için ikna etmek galiba.

X