Erkek bebek öcü mü?

Eskiden erkek değerliydi şimdi erkeklerin bir halta yaramadığını gören yeni nesil kızlara yöneldi, herkes kızı olsun istiyor
Aslında yetiştirmeyle alakalı olduğunu anlayamadı gitti bizim insanımız. Erkek vefasız çünkü suyu bile ayağına götürüldü. Sofradan kaşık kaldırmadan kalktı. Özel okula gitti belki, askerliği belki bedelli yaptı. Kendini bir orda gösterecekti, o da olmadı. İşi kuruldu, evlenirken her şeyi alındı, her şeyi anası düşündü paşa oğlu için. Belki evi, arabası bile alındı. Şimdi o erkek nasıl ana babaya baksın? Almaya alışmış, hımbıl insan mı bakacak? Çok beklerler. Amaç bakmaysa ileri de prensesler de bakmayacak.

Aynen ben oglumu disliyorum. Cok guzel tespit yapmissiniz cok yerinde👍🏻
Lütfen dönüp kendi mesajlarınızı tekrar okuyun insan kendi evlatları arasında hayvan vs diyerek cinsiyet ayrımı yapar mı çok ayıp çocuklar kayıt cihazı gibidir ne verirseniz onu alırlar kız çocuğu olup evlerden Irak dediğim arkadaşlarımın çocukları da var

Benim de Allah kısmet ederse oğlum olacak inşallah inanın evladın kızı erkeği yok bana kalırsa da kız çocuk daha problemli evet sevimliler ama kız çocuğu bana çok problemli geliyor herşeyi olay oluyor çok konuşuyorlar bence hiç kendinizi üzmeyin inşallah hayırlı ve sağlıklı bir evlat olur

X