Doğuma Hazırlık Erkek bebek kiyafet ihtiyacım var

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sadiyemm

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2021
10
-1
24
Merhabalar hamileyim ama bebeğime kıyafet alamıyorum elinde erkek bebek yenidoğan kıyafetleri olan varsa giydirebilirim gerçekten çok ihtiyacım var elinde olan varsa iletişime geçebilirsiniz

Merhabalar hamileyim ama bebeğime kıyafet alamıyorum elinde erkek bebek yenidoğan kıyafetleri olan varsa giydirebilirim gerçekten çok ihtiyacım var elinde olan varsa iletişime geçebilirsiniz
Allah hepimizin yardımcısı olsun hiç bir şey alınmıyor çok pahalı..

Merhabalar. Özelden adres yollar mısınız elimden geldiği kadar destek olmaya çalışırım

Bu şekilde yardım toplamak yasak bildiğim kadarıyla. Ancak kıyafet alamazken bebeğe nasıl bakacaksınız? Bir planınız var mı?
Ben para yardımı istemiyorum kusura bakmayın ama nasıl bakacagima siz mi karar veriyorsun kıyafetle bakmanin ne alakası var Allah kimsenin diline düşürmesin

Ben para yardımı istemiyorum kusura bakmayın ama nasıl bakacagima siz mi karar veriyorsun kıyafetle bakmanin ne alakası var Allah kimsenin diline düşürmesin

Kiyafet en temel ihtiyac. Onu bile alamayacak durumdayken. Nasil baktiginizi degil neyle bakacagibizi merak etmistir arkadas

Kıyafet bile alamazken bu bebeğe neyle bakacağınızı merak etmiş doğal olarak. Kimsenin diline düşmediniz merak etmeyin. Ayrıca kendi isteğinizle yaptığınız çocuk için istemeden başınıza gelmiş bir olay gibi bahsetmeyin bence, istemişsiniz yapmışsınız çocuğu. Allah yüzüne baksın o yavrunun.

Arkadaşım kötü yorum yapmamış neden ters tepki veriyorsunuz haklida nasıl bakacaksınız kıyafet isterken bakımı daha zor olacaktir

Keşke o çocuğu yapmadan maddi olarak nasıl bakaca diye düşünseydiniz bebeğimin şuan sadece haftalık bez mama parası 500lira tutuyor. Siz daha kıyafet alamıyorsunuz yukarıdaki arkadaş doğru söylemiş evet bu bebeğe nasıl bakacaksınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X