Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    509
Selam kızlar bakalım ne tutturmuşum iki kızdan sonra 6 haftalığız henüz

Eklentiler

• IMG_6683.jpeg
    IMG_6683.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 21
Yani bu durumu o kadar bilimsel durumda açıklıyorlar ki bende şaşıyorum yumurtlama günü pik gündü ilişki oldu zaten hemen hamilefe kalamıyorum kaçırmak istemedim bi baktım kız evresi dediler bilimsel açıklamalar da yapıyorlar gerçekten bi üzülmedim değil :KK43:
Merhaba cinsiyet belli oldumu

Koyulukta oldu bir kaç kere sonrasında takip etmedim
Anladım bende kız çocuk için istiyordum erken yumurtaladım . İlişkiden 1 saat sonra pik oldu sonra 12-16 saat sonra çatladı öğrendiğinizde haber verirmisiniz merak ettim. Yani koyu dediğiniz t daha koyuydu degilmi c den aslında erkekde silinme zamanida yani catlamadada öneriyorlar

Hayırlı geceler kizlar 🫶 Allah nasıp ederse bende bikac aya 3.ye deneme yapacağım
4 yıl önce çoğu şeyi denedim ama çok şükür ki 2. kızım oldu, gönül yine oğlanı tatmak istiyor. neyse konuya gelirsek yapılması gereken herşeyi biliyorum merak ettiğim şey eşimizin takviye almasına gerek olup olmadığı, çünkü eşim bir önceki denememizde almamıştı
Burdan takviye ilaçlar alan arkadaşlara soruyorum sizce gerek varmi , varsada hangilerini önerirsiniz

Hayırlı geceler kizlar 🫶 Allah nasıp ederse bende bikac aya 3.ye deneme yapacağım
4 yıl önce çoğu şeyi denedim ama çok şükür ki 2. kızım oldu, gönül yine oğlanı tatmak istiyor. neyse konuya gelirsek yapılması gereken herşeyi biliyorum merak ettiğim şey eşimizin takviye almasına gerek olup olmadığı, çünkü eşim bir önceki denememizde almamıştı
Burdan takviye ilaçlar alan arkadaşlara soruyorum sizce gerek varmi , varsada hangilerini önerirsiniz
Bide Instagramda cinsiyet belirlemesi yapan bir sayfa var kadının ismi arzum.
Doğru mu yoksa dolandırıcı mi, bilginiz varmı,?

Kızlar kahverengi lekem geldi az da olsa sizce yerşme lekesi midir doktora gitmeli miyim

Merhaba 2018 de yumurtlma günü oğluma hamile kalmıştım şuandada tek yumurta ikizlerine hamileyim 9 u sabah oldu 11 sabah çatladı kesin eminim test kullndim ve adet ile uyumlu ve bgun öğrendim ki bebeklerim erkekmis yni biz ne yaaprsak yapalım Allah'ın dedgi oluyo 😊

Merhaba 2018 de yumurtlma günü oğluma hamile kalmıştım şuandada tek yumurta ikizlerine hamileyim 9 u sabah oldu 11 sabah çatladı kesin eminim test kullndim ve adet ile uyumlu ve bgun öğrendim ki bebeklerim erkekmis yni biz ne yaaprsak yapalım Allah'ın dedgi oluyo 😊
Sağlıkla gelsin bebekleriniz
Rabbim isteyen herkese Annelik duygusunu tattırsın Önemli olan bebeklerin sağlığı 🥰

X