Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    509
Merhaba 2018 de yumurtlma günü oğluma hamile kalmıştım şuandada tek yumurta ikizlerine hamileyim 9 u sabah oldu 11 sabah çatladı kesin eminim test kullndim ve adet ile uyumlu ve bgun öğrendim ki bebeklerim erkekmis yni biz ne yaaprsak yapalım Allah'ın dedgi oluyo 😊
Sağlıkla gelsinler canım öyle ne yaparsak yapalım yiyecek ekmeği varsa geliyor nasipteki
Neleri var en önemlisi sağlık şükür sağlıklı ise 🤲🏻erkekler annelerini koruyup kollamak için gönderilirmiş dün gördüm bu sözüde çok hoşuma gitti. Aslanların arkanda ezdirmezler seni anacı olurlar öyle düşün

Merhaba 2018 de yumurtlma günü oğluma hamile kalmıştım şuandada tek yumurta ikizlerine hamileyim 9 u sabah oldu 11 sabah çatladı kesin eminim test kullndim ve adet ile uyumlu ve bgun öğrendim ki bebeklerim erkekmis yni biz ne yaaprsak yapalım Allah'ın dedgi oluyo 😊
Hayırlsı olsun canım bende çok istedim ama rabbimin dediği oluyor Allah öyle güzel veriyor ki sevgisini içine doğduktan sonra şükürler ediyorsun üzülme hiç sağlıkla gelsinler inşallah 🤲🏻

Hayırlsı olsun canım bende çok istedim ama rabbimin dediği oluyor Allah öyle güzel veriyor ki sevgisini içine doğduktan sonra şükürler ediyorsun üzülme hiç sağlıkla gelsinler inşallah 🤲🏻
Amin inşallah yok HC uzulmedim ha ck istedim kız ama rabbm bnden daha iyisini biliyor biliyorm çevre bnden daha ck felaket tellallari senaryolar yaziyolar şimdiden

Amin inşallah yok HC uzulmedim ha ck istedim kız ama rabbm bnden daha iyisini biliyor biliyorm çevre bnden daha ck felaket tellallari senaryolar yaziyolar şimdiden
Ne de biliyormusun çevreye eşimin soyadı yürüsün diye erkek istedim şükür önce sağlıklı sonra nasip etti Allahım de kapat çenelerini
Uyuz oluyorum boş konuşana

X