Erkek arkadaşımla aramız çok kötü ne yapacağımızı bilmiyoruz lütfen yardım edin

Ben tam anlayamadım sürtünürken sert bir hareket mi yaptınız yoksa cinsel ilişkiye girerken içeri de kasılma kaynaklı mı sıkıştı?

Ben tam anlayamadım sürtünürken sert bir hareket mi yaptınız yoksa cinsel ilişkiye girerken içeri de kasılma kaynaklı mı sıkıştı?
Sürtünürken sanıyorum ki pelvis kemiğim penise dik geldi tam emin dğeilüm ancak sert bir hareket kaynaklı böyle nir şey oldu

Merhaba, bundan 2 ay önce erkek arkadaşımla kucğaında sürtünürken ters bir hareket oldu ve sonrasında sertliği gitti. İlk başta fazla ciddiye almadıysak da sonrasında ağrılar vs oldu ve birkaç doktora gitti. Doktorlar penil torsiyon teşhisini koydular ve aylar sonraya bir ameliyat verdiler. Şu an sertleşmede çok büyük problem yaşıyor ilişkiye giremiyoruz bu yüzden ve ikimiz de çok üzülüuoruz. Bu olayın benim yüzümden olduğunu söylüyor ben de aşırı vicdan azabı çekiyorum ama en çok ona, bize üzülüyorum. Beni çok istemesine rağmen sertleşmiyor ve daha çok genciz. Ciddi düşünüyoruz evlenmeyi istiyoruz ileride. Hiç ilişkiye giremeyiz diye korkuyoruz çünkü çok istemesine rağmen sertleşme olmuyor tam anlamıyla. Bu olay bizi çok yıprattı sürekli kavga ediyoeuz umursamadığımı söylüyor ama ben gerçekten çok umursuyorum ve üzülüyorum. Ne yapmamız gerekiyor önerisi olan veya partneriyle daha önce böyle bir şeu yaşamış olan varsa cevaplarsa sevinirim.
Ameliyat olacak. Psikolojisinin bozulması normal ama tek suçlu sen degilsin Kucakta niye surtunuyorsunuz ki ? Aha da girdinnn girdinn.

Sürtünürken sanıyorum ki pelvis kemiğim penise dik geldi tam emin dğeilüm ancak sert bir hareket kaynaklı böyle nir şey oldu
Canım ben biraz sert davranıyorum eşime hiç başımıza gelmedi böyle bir şey. Bence zaten onun sorunu vardı bu da bahanesi oldu. Kucakta sürtünme olayı kucakta dans ederken birçok kişinin yaptığı bir şey bu kadar riskli bir aktivite olduğunu asla düşünmüyorum.

Canım ben biraz sert davranıyorum eşime hiç başımıza gelmedi böyle bir şey. Bence zaten onun sorunu vardı bu da bahanesi oldu. Kucakta sürtünme olayı kucakta dans ederken birçok kişinin yaptığı bir şey bu kadar riskli bir aktivite olduğunu asla düşünmüyorum.
Teşekkür ederim söyledikleirniz için olur da bilginiz olursa duymak isterim 🙏

Ya bir şey dicem penisin aşağı doğru L şekilde olmasını yazan bir kullanıcı vardı o sen misin?
Yok hayır. Ben yeni açtım hesabı içim içimi yediği için. O başlığı okudum peyeonie o sanırım bizdeki çok farklı bir şey çözemiyoeuz tam anlamıyla ne yazık ki

İstemeden de olsa fiziksel olarak benim yüzümden oldu. Pelvis kemiğim sanırım şiddetli çarptı ve sonucunda bu oldu. Beni suçlaması değil de ona kötü bir şey olması bnei en çok üzen şey. Bir çare bulamıyorux ne yazık ki. Teşekkür ederim yorumun için
Penis kırılması olmuştur o zaman.yazdığınız şey bu değil.

X