Erkek arkadaşımla aramız çok kötü ne yapacağımızı bilmiyoruz lütfen yardım edin

Gizli6

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2024
21
1
Merhaba, bundan 2 ay önce erkek arkadaşımla kucğaında sürtünürken ters bir hareket oldu ve sonrasında sertliği gitti. İlk başta fazla ciddiye almadıysak da sonrasında ağrılar vs oldu ve birkaç doktora gitti. Doktorlar penil torsiyon teşhisini koydular ve aylar sonraya bir ameliyat verdiler. Şu an sertleşmede çok büyük problem yaşıyor ilişkiye giremiyoruz bu yüzden ve ikimiz de çok üzülüuoruz. Bu olayın benim yüzümden olduğunu söylüyor ben de aşırı vicdan azabı çekiyorum ama en çok ona, bize üzülüyorum. Beni çok istemesine rağmen sertleşmiyor ve daha çok genciz. Ciddi düşünüyoruz evlenmeyi istiyoruz ileride. Hiç ilişkiye giremeyiz diye korkuyoruz çünkü çok istemesine rağmen sertleşme olmuyor tam anlamıyla. Bu olay bizi çok yıprattı sürekli kavga ediyoeuz umursamadığımı söylüyor ama ben gerçekten çok umursuyorum ve üzülüyorum. Ne yapmamız gerekiyor önerisi olan veya partneriyle daha önce böyle bir şeu yaşamış olan varsa cevaplarsa sevinirim.

Ay seni suçlamasına üzüldüm ben bu rahatsızlığın oluşma sebebini neymiş onu öğrenin seni neden suçluyor, suclamasin sen de kendini kötü hissetme

Anladığım kadarıyla penis eğriliği bu da sürtünme ile oluşmuyormus bence senin üstüne yıkmaya çalışmış
Merhaba, bundan 2 ay önce erkek arkadaşımla kucğaında sürtünürken ters bir hareket oldu ve sonrasında sertliği gitti. İlk başta fazla ciddiye almadıysak da sonrasında ağrılar vs oldu ve birkaç doktora gitti. Doktorlar penil torsiyon teşhisini koydular ve aylar sonraya bir ameliyat verdiler. Şu an sertleşmede çok büyük problem yaşıyor ilişkiye giremiyoruz bu yüzden ve ikimiz de çok üzülüuoruz. Bu olayın benim yüzümden olduğunu söylüyor ben de aşırı vicdan azabı çekiyorum ama en çok ona, bize üzülüyorum. Beni çok istemesine rağmen sertleşmiyor ve daha çok genciz. Ciddi düşünüyoruz evlenmeyi istiyoruz ileride. Hiç ilişkiye giremeyiz diye korkuyoruz çünkü çok istemesine rağmen sertleşme olmuyor tam anlamıyla. Bu olay bizi çok yıprattı sürekli kavga ediyoeuz umursamadığımı söylüyor ama ben gerçekten çok umursuyorum ve üzülüyorum. Ne yapmamız gerekiyor önerisi olan veya partneriyle daha önce böyle bir şeu yaşamış olan varsa cevaplarsa sevinirim.

Ay seni suçlamasına üzüldüm ben bu rahatsızlığın oluşma sebebini neymiş onu öğrenin seni neden suçluyor, suclamasin sen de kendini kötü hissetme
İstemeden de olsa fiziksel olarak benim yüzümden oldu. Pelvis kemiğim sanırım şiddetli çarptı ve sonucunda bu oldu. Beni suçlaması değil de ona kötü bir şey olması bnei en çok üzen şey. Bir çare bulamıyorux ne yazık ki. Teşekkür ederim yorumun için

İstemeden de olsa fiziksel olarak benim yüzümden oldu. Pelvis kemiğim sanırım şiddetli çarptı ve sonucunda bu oldu. Beni suçlaması değil de ona kötü bir şey olması bnei en çok üzen şey. Bir çare bulamıyorux ne yazık ki. Teşekkür ederim yorumun içi
Sevgin çok güzel. 🥺 İnşallah tez vakitte iyileşir

yazdığınız problemi biraz araştırdım ama doğumda ortaya çıkan sağa veya sola doğru eğrilik şeklinde belirtiliyor bu problemin herhangi bir ereksiyon esnasında ortaya çıkması imkansız yani boşa suçluyor sizi
İnanın biz de çok şaşırdık. Önceden böyle bir problem olmadığına eminim ama suçlama kısmı değil beni üzen ama nasul düzeleceğini bilemememiz. Çaresiz hastalık gibi çok zor gerçekten.

Neden sen suçlu olasın??
Doktora gittiğinde ilişkiye girerken böyle oldu sebep bu mu diye sorsa imiş?
Hiç sanmıyorum böyle bir şey olduğunu

İnanın biz de çok şaşırdık. Önceden böyle bir problem olmadığına eminim ama suçlama kısmı değil beni üzen ama nasul düzeleceğini bilemememiz. Çaresiz hastalık gibi çok zor gerçekten.
daha önce de böyle bir şey yaşadınız mı bir problem olmadı mı?

Neden sen suçlu olasın??
Doktora gittiğinde ilişkiye girerken böyle oldu sebep bu mu diye sorsa imiş?
Hiç sanmıyorum böyle bir şey olduğunu
Suçlu olsam da olmasam da çok üzüyüro bu durum beni çok vicdan azabı çekiyoeum inanın çok iyi kalpli bir insan. Bu yüxden ona istemsiz de olsa zarar veridğim için çok üzülüyorum. Gerçekrne milyonda bir giib bir olay internette bile bulamadık. Teşekkür ederim yorumunuz için

yazdığınız problemi biraz araştırdım ama doğumda ortaya çıkan sağa veya sola doğru eğrilik şeklinde belirtiliyor bu problemin herhangi bir ereksiyon esnasında ortaya çıkması imkansız yani boşa suçluyor sizi
Ben de baya araştırdım hala daha araştırıyorum dediğiniz gibi bebeklerde doğumdan direkt olabiliyoemış ancak travmatik darbelerden vs sonra da olabiliyormış doktorlar nile tam bir şey diyemiyor ne yazık ki.

Bir de yazmayı unutmuşum bana karşı kötü ve yetersiz hissediyor. Ben öyle hissetmemesi için elimden geleni yapsam da. İletişim konusunda veya daha iyi hissettirmek konusunda önerileriniz var mı?

psikolojik olarak seni suçluyor bence. erkekliğin şanındadır

psikolojik olarak seni suçluyor bence. erkekliğin şanındadır
ben de jkendimi suçluyorum. Daha dikkatli olsaydım belki olmazdı. Erkekliğine dokunuyor ve bu anlayamayacağım kadar ağır bir şey ne yazık ki. Şaştım kaldım ne yapacağımı bilemiyorum

Yani bir kaza yasamissiniz, doktor ameliyat icin gin vermis, o gune kadar söyleyin sevgiliniz c.kunu kabzasinda tutsun. Ne gerek var zorlamaya

Yani bir kaza yasamissiniz, doktor ameliyat icin gin vermis, o gune kadar söyleyin sevgiliniz c.kunu kabzasinda tutsun. Ne gerek var zorlamaya
Zaten bu olaydan dolayı istemiyorum artık diyor. Çok üzülüyorum sadece böyle olmasına. Bir de ameliyatla da düzelmesi kesin dğeil. Korkutuyor

Suçlu olsam da olmasam da çok üzüyüro bu durum beni çok vicdan azabı çekiyoeum inanın çok iyi kalpli bir insan. Bu yüxden ona istemsiz de olsa zarar veridğim için çok üzülüyorum. Gerçekrne milyonda bir giib bir olay internette bile bulamadık. Teşekkür ederim yorumunuz için
Konu ile alakasız ama kimseye sınırsız güvenme ve vicdan yapma, çok yakın dostum nişanlandı rutin kadın doğum kontrolünde hpv teşhisi aldı bir şüphe sonucu, nişanlısı arkadaşımı suçladı senden bana bulaştı diye duygu sömürüsünün bini bin para... sonuç ise nişanlısını Her Rusya gezisinde defalarca farklı kişilerle aldatmış, kıza hpv bulaştı perişanlarda kız.. Yavuz hırsız ev sahibini bastırır, ortaya çıktı gerçekler ... sevgilin öyledir demiyorum belki çok iyi biri ama emin olmadan kimse için kendini paralama..

X