Anket Erkek arkadaşımin ailesine hakaret ettim :(

elifefl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2024
2
-7
31
Herkese merhabalar lütfen destek olun, fikirlerinize ihtiyacım var. Erkek arkadaşımın annesine kız kardeşine çok ağır küfürler ettim beddua ettim . Ve kız kardeşi görüp anne hariç tüm aileyw göstermiş. Bu durum nasıl toparlanır bilmiyorum. Fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var . Lütfen yardım edin

Herkese merhabalar lütfen destek olun, fikirlerinize ihtiyacım var. Erkek arkadaşımın annesine kız kardeşine çok ağır küfürler ettim beddua ettim . Ve kız kardeşi görüp anne hariç tüm aileyw göstermiş. Bu durum nasıl toparlanır bilmiyorum. Fikirlerinize ve tecrübelerinize ihtiyacım var . Lütfen yardım edin
Toparlanmaz.

burdan dönmez, eğer dönerse büyük hata olur. Bir daha ömür boyu “sen anama sövdün ama sen de benimkilere sövdün” diye seviyesiz muhabbet döner aranızda. Dönmekle de kalmaz kavgalar büyür. Unutulacak bir şey değil çünkü.

Toparlanmaz da hadi diyelim toparlandı sen o ailenin yüzüne tekrar nasıl bakacaksın o aile sana değer verir mi o bedduları gördükten sonra hep kuşkuyla bakarlar sana sen de her an üzülürsün bitmiş ilişki çöp artık toparlamaya çalışmayın.

Canım sen onu unut. Bi daha toparlanmaz mümkün değil. Hadi bitti unuttuk deselerde unutmaz kimse 10 yıl sonra bile çıkar karşına o. Dön ve yoluna bak. Kimse aşkından ölmez merak etme zamanla geçer. Hey gidi boşuna mı sabrettim 7 sene. İntikam soğuk yenen bir yemektir. Ne yaptılarsa sustum. Zamanını bekliyorum ☺️

Erkek kardeşim var aynısını yaşasaydık kesinlikle hakaret davası açmıştık ailecek.
Size yine bir şey yapmamışlar , ama o adam eğer adamsa annesine kız kardeşine küfür ettirdiyse yazıklar olsun ona da

Asla toparlanmaz ve bence toparlanmamali.
Neden böyle saçma hareketler yapıyorsunuz. Hiç mi bir adım sonrasını düşünmüyorsunuz acaba?

O iş toparlanmaz, çok düşük bir ihtimal sürekli size karşı ön yargılı olacaklar büyük ihtimal..

X