Bebek İkinci El ERGO BABY 360

Bende var düşünürseniz 700 liraya veririm. Ergo 360 air modeli gri renk. Opera istanbuldan almıştım yani yetkili bayisinden. Şans bu ya sadece 1 kez 15 dk kullanmak nasip oldu. Düşünürseniz 700 liraya satacağım

Ne kdr pahaliyms normal.kanguru is gormuyor mu satis fiyati 1.500 tele 😳😳😳😳 ben şok uzgun piremses 😐😐😐

Bende var düşünürseniz 700 liraya veririm. Ergo 360 air modeli gri renk. Opera istanbuldan almıştım yani yetkili bayisinden. Şans bu ya sadece 1 kez 15 dk kullanmak nasip oldu. Düşünürseniz 700 liraya satacağım
Teşekkür ederim ama bulamadım istediğim gibi operaist. Aldım bende

Ne kdr pahaliyms normal.kanguru is gormuyor mu satis fiyati 1.500 tele 😳😳😳😳 ben şok uzgun piremses 😐😐😐
Evet ortalamanın çok üzerinde fiyatı piyasada 250 tl ortalaması normalde ama gidip denedim diğer ergonomik kangurularida ve konfor farkı gerçekten var . Benim bebeğim hiç bebek arabasında durmadığı için hep kucakta taşıyoruz dışarıda yani bu durumda mecbur kalınıyor malesef . Eğer sizde kanguru alacaksanız Ergo baby almıyorsanız bu konuyu coook araştırmış biri olarak size boroosh babyi öneririm.

X