Ender Saraç'ın mucize 5 lisi. Seda sayan da içiyormuş her sabah, bende 13 kg verdim.

greendreams

Hayatıma yeni bir sayfa..
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2010
1.177
5
Arkadaşlar her gün sabah:

1 tutam avakado yaprağı,
1 tutam kiraz sapı,
1 tutam mısır püskülü,
1 tutam biberiye,
1 tutam yeşil çay,

bir cezveye koyulacak. Üzerine de 1 bardak su. Bu bir güzel kaynatılacak ve de ardından 5-10 dk. kadar demlendirilecek. Süzülüp içilecek. Bu kür sabah kahvaltılardan yarım saat önce içilecek. Aynı günde bol su tüketimi de yaparsanız çoooook işe yarayacak görürsünüz. Ben 13 kilo verdim 3 ayda. Aşırı bir diyet ve de spor da yapmadım. Malzemelerin hepsi aktarlarda var, sevgilerimle.

tutamların kesin ölçüleri yok mudur yahu herkese göre bir tutam farklıdır kaydirigubbakcemile

şimdi elma çayını deniyorum olmadı bunuda deneyim bitkisel sonuçta yan etkisi olmaz sanırım :eek:

Arkadaşlar tutam nedir bilmiyor musunuz hani beş parmağınızın ucuyla koyarsınız ya o misal yahu. Denerseniz çok beğeneceksiniz ben çok faydasını gördüm.

peki canım sen bunu içerken aynı zamanda nasıl dikkatli bir beslenme uyguladın kendine biraz bizimlede paylaşır mısın ? :) zemuszemus

hihoyyytben de zayıflamak istiyorum
güzel bir zayıflama kürü varsa banada söyleyin
kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

peki canım sen bunu içerken aynı zamanda nasıl dikkatli bir beslenme uyguladın kendine biraz bizimlede paylaşır mısın ? :) zemuszemus

Arkadaşım ben bununla birlikte 1400 kalorilik bir diyet uyguluyorum günde 6 öğün az az yiyorsun ve acıkmıyorsun da bu diyet ve çayla. Sebze ağırlıklı yemeye çalışıyorum ekmek sınırlı öğün başına bir dilim ekmek gelecek şekilde. Haftada 3 gün yürüyüş yaparsan çok daha iyi

hihoyyytben de zayıflamak istiyorum
güzel bir zayıflama kürü varsa banada söyleyin
kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

Bu söylediğim kürü uygulasana canım!

X