En Yakınındaki Kitap

Her ikisi de, hatta geriye kalan hobilerimi de hesaplarsak diyebiliriz ki hepsi.
Azra Kohen - Fi

109.sayfa 6.cümle?

Ay Hırsızı Sunay Akın

"Ona hakaret etmeyi düşünmem bile mümkün değildi."

Alttaki,
72. Sayfa 8. Cümle

Bizden asil istedigi sey dindar bir esle evlenmek degil, evlenilecek insan olmamiz.

Yunus Oran - Sen O'na asiksin

92. Sayfa 3. Cumle?

Doğrusu bu meselede ne tarafa dönersem döneyim elmalarla karşılaşıyorum o sulu ingiliz elmalarını pek severim ancak bu kez elmalar çalı süpürgelerine, cadılara ve boğulan bir çocuğa karışmış.

agatha christie'den elmayı yılan ısırdı :KK53:

23. sayfanın 12. cümlesi

Bebek doğduğunda en cana yakın kediler bile kişilik değişikliği gösterebilirler.

Bebeğinizin ilk yılında sizi neler bekler kitabından :)

44. Sayfa 7. Cümle

"Efendim anlaşılan o ki sen yaratanın değil, heybenin peşindesin" diye cevap verir.
İmam Gazali - Kalplerin Keşfi

133. Safya 10. Cümle?

"Benden sonra kiminle birlikte olursan ol, bana geciktiğinin pişmanlığıyla seveceksin."
Miraç Çağrı Aktaş - Sen On Yedi Yaşımsın

78. Sayfa 6. Cümle

Elifba 😁 kızıma öğretiyorum.

"Dahasi, Phil Elle'i kisisel olarak da taniyordu"
Priscille Sibley-Yildiz Tozu

32.sayfa 3.cümle

"Dahasi, Phil Elle'i kisisel olarak da taniyordu"
Priscille Sibley-Yildiz Tozu

32.sayfa 3.cümle
- "Ya Rasûlallah, öldürenin durumu belli de ölen niye cehennemlik oluyor," dedim.

Hadis kitabı var yanımda 🙂 Riyâzü's-Sâlihîn

54.sayfanin 9.cümlesi ?

Ve bir anda, ne istediğimi apaçık anlayiverdim: Ben, onların resimlerini yapmak istiyordum. (Cengiz Aytmatov - Cemile)
14. Sayfa 4. Cümle?

Ve bir anda, ne istediğimi apaçık anlayiverdim: Ben, onların resimlerini yapmak istiyordum. (Cengiz Aytmatov - Cemile)
14. Sayfa 4. Cümle?
Bir strateji veya davranıs işe yaramazsa, normal insanlar baska bir seye geçip birde onu denerler. (Modern yaşamda kisilik bozuklukları)

53 sayfa. 6 cümle?

"Beni böyle kabul ederseniz ne ala, yoksa ben yokum bu işte" diyor
(camdaki kız)

68. sayfa 1. cümle

Okuyup bitirdim Siyah Kan 'ı ama rastgele bir sayfa açayım madem onu yazayım. S221 bölüm 43 ilk cümle,
"Yol alacakaranlıkta kızıl bir renk almıştı."
yok canım sen soracaksın, alttaki de kendi okuduğu kitaptaki o sayfa ve o cümleyi yazacak sonra yine onun ardından gelen için için sayfa ve cümle numarası soracak öyle ilerliyo ya oyun

ben sorayım
15. sayfa 6. cümle?

X