En son izlediğiniz, tavsiye ettiğiniz filmler ve yorumları?

CaRMiN

Nirvana
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
600
15
40
Evet kızlar.. Sitemizin böyle bişeye de ihtiyacı olduğunu düşündüm.. En son izlediğiniz filimleri yazın bakalım.. Beğendiniz mi beğenmediniz mi?? Ona göre fikir edinmiş oluruz :KK70: 10 üzerinden puanlama yapalım...

Mesela benim en son izlediğim film The Notebook ( Not Defteri.).. İnanılmaz güzel bi aşk filmiydi. 10 üzerinden 9 veriyorum..

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Ice Age -2 ..(buz devri)
Dün gece seyrettim çok süperdi :)
Ve ...
Kar ve Kaplan .......Kesinlikle bunu da tavsiye ederim. :1yes2:

hokkabaz.....bence çok başarılı bir film ve sonu sürprizli.....tavsiye ederim

evet betüş hokkabaz gercekten farklı bır hıkaye ve basarılı oyunculuk süper bır fılm

Ben de en son Hokkabaz `ı seyrettim , ama size katılamıycam malesef.çünkü Cem Yılmaz`ın hiç alışık olmadığım yönüyle karsılastım.konu zaten yok yani..Ne olduğu belli değil.Sadece Mazhar Alanson `un oyunculuğunu çok begendim filmde.Tavsiye etmiyorum

mucizem nasıl konu yok dersin anlamadım..yani okadar seyrettin konuyu anlamadın öylemi??:1shok: ...

kızlar bende hokkabazı tavsiye etmem.resmen sinemadan kendimi atmak istedim,o kadar sıkıldım yani.
ama tepenn gözleri diye bir flm var gerilim sevenlere,gerçekten çok beğendim.

mucizem nasıl konu yok dersin anlamadım..yani okadar seyrettin konuyu anlamadın öylemi??:1shok: ...
ya ne bilim anlamadım işte sadece seyrettim kötüydü bence betüş cüm yaa
Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

bende tepenin gözlerini salı günü seyrettim süperdi...filmden birkaç resim..
Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.

çarşamba akşama REST STOP ı izledim o da muhteşem arkadaşlar gerilim sevenler muhakkak kaçırmasın...
Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.

dün akşamda DATE MOVIE (BULUŞMA OLAYI) yi seyrettim romantik komedi film süperdi
Link Silinmiştir.Link Silinmiştir.

Hokkabaz ı seyrettim pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim 10 üzerinden 5 bence!filmi izlerken dakikaları saydım resmen :KK43:

en son izlediğim film raydan cıkanlar süper bir film herkese izlemesini tavsiye ederim..10 üzerinden 9 veriyorum filme............:)

en son çikolatayı seyrettim ve çok çok hoşuma gitti. tavsiye ederim herkese başrollerde Juliette BIONCE var. ayrıca Johnny DEPP de oynuyor.
ayrıca film seçerken en çok tercih ettiğim yol oyuncuların kim olduğuna bakmak. eğer bir Charlize THERON veya Denzel WASHINGTON filmi varsa asla başka filmi tercih etmem. herikisininde oyunculuğuna bayılıyorum. haa birde Morgan FREEMAN var.onunda filmlerini severim.

ÇİKOLATA
Konu : 1959 kışında Vianne Rocher ve küçük kızı, sakin ve kendi halinde bir Fransız kasabası olan Lansquenet'ye gelir. Kiliseye gitmeyen Vianne bir de çikolata dükkanı açmaya karar verince kasabanın dar görüşlü belediye başkanı bunu engellemek için elinden geleni yapmaya başlar.

Ancak Vianne, kasaba halkıyla olan sıcak ilişkileri ve lezzetli çikolatalarıyla herkesin sevgilisi olur. Bu arada yakındaki nehir kenarından gelen Doux adlı bir adama da aşık olur. Diğer taraftan da kocasının baskısından kaçan Josephine'e yardım etmektedir.

arkadaşlar en son KİMLİK,BEYİN AVCILARI'nı seyrettim.ikiside çok güzel filmler.İÇERDEKİ ADAM'ıda tavsiye ederim.

en son kelebek etkisi 2 yi seyrettim güzeldi ama birincisi harikaydı diyebilirim. tavsiye ederim 10 üzerinden 9.5 veririm...

içerdeki adamı bende tavsiye ederim..vizyondaki filmlerden en son sınav ı seyrettim...üniversiteye hazırlananlara ve üniv.hazırlanan çocuğu kardeşi olan varsa izlesin onların gözüyle bakın birde bu duruma ben hem güldüm hem ağladım bence güzeldi.

parti hayvanlarına gittik animasyon.....fakat salondaki hepsi çocuktu hatta ebeveynleri bize emanet edip gidiyorlardı son anda eşimle çıktık filmden sınav a girdik...

Bugün Hokkabaz'ı izledim ve çok beğendim... Herşeyiyle güzel bi fildi.Cem yılmaz diyince akla komedi geldiği için ve bu filmde komedi olmadığı için herkes beğenmiyo tabiki ama ben çok beğendim.. Çok doğal çekilmiş... 9/10

serayy'a katılıyorum çikolata gerçekten çok güzel bir film bende tavsiye ederim.en son izlediğim film gemide çok ismini duymuştum ama ben pek beğenmedim.özellikle küçük çocuklarınıza izletmenizi tavsiye etmem.

X