en son bitirdiğiniz kitap

sanat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2008
589
3
en son okuyup bitirdiğiniz kitap hangisi? hali hazırda ouduğunuz kitap başlığı var ama ben bitirdikten sonraki duygularla bişeyler yazın istedim çünkü bazı kitaplar bitmeden anlaşılmıyo

ben en son ye sev dua et i bitirdim. çevirisi kötüydü. italya hindistan ve endonezya diye üç bölüm. italya kısmı kötü çeviride son nokta . ama ilerledikçe düzeldi. yaşanmış hikayeydi kendisi. tavsiye edermisin derseniz kötü çeviriden bıkmazsanız okuyabilirsiniz

ben en son jean christophe grange ın taş meclisi kitabını bitirdim
sonu biraz garip bitti ama olsun yinede okuması zevkliydi

buğün tutulmayı bitirdim
sthephane meyer in
alacakaranlık
yeniay
tutulma
geriye şafak vakti kaldı
ama kitaplar çok pahalı
evde öteki var ece vahapoğlu nun onu bitiricem bu ara

Çıldırtan Koku ... otobüs yolculuğunda bir baktım bitirmişim. enteresan bir konusu vardı.

..................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
elif şafak aşk bitirdim
uzun bir süre elime kitap alamadım bir kaç gun önce alacakaranlık serisine başladım
inş. araya zaman koymadan bitircem bu seriyi :)

safiye sultan ya ipek urgan ya gümüş hançer üçleme bi kitap ilk ikisini bitirdim üçüncüsü kaldı

Bende haftasonu bitirdim Jean Christophe Grange'ın Siyah Kan kitabını.Soluksuz okudum çok heyecanlı bir kitaptı tavsiye ederim.Yarından İtibaren de Dan Brown'ın melekler ve şeytanlar kitabına başlayacağım.

Sevgilimi Sepetlemek ıstiyorum adlı eğlenceli bir kitap okudum...
şimdi de Portakalın Aklı Olsa diye felsefik birkitap okuyorum :)

uzun zamandır kitap okumuyordum...yeniden başladım diyebilirim...

aslında Mitolojiyi çok merak ediyorum... ama isimlerçok karışık geliyor... Mitoloji ile ilgili tavsiye edebileceğiniz bir kitap var mı ?

canan tan-"yüreğim seni çok sevdi" adlı romanını dün bitirdim bana biraz "piraye"yi anımsattı ama yine de güzel bir roman diyebilirim

bi kaç günde peşpeşe bitirdiğim kitaplar. istemenin esrarı muhammed bozdağ, kitabı aşk iskender pala, uçurtma avcısı khaled hosseini, kayıp gül .bütün kitapları okumak istiyorum nolcak benim halim

En son bitirdiğim kitap ''KATRE-İ MATEM''İskender Pala nın kitabı bece sürükleyici bir kitap tavsiye ederim

iskender pala katre-i matem..osmanlı bir el yazmasının sadeleşmiş ve türkçeleşmiş hali konu güzel ama anlatım sadeleştiği halde hala ağır akannehir

X