EN SALAK ANINIZ NEYDİ ?

Emzirdiğini dönemde süt pompasına biberonu takmadan 10 dk kadar süt sağmam ve yanımdaki eşimin de bunu bir süre farketmemesi , sütün kanepeye akması ile uyanmamız

Eşim çok ilgili bir babadır, geçen gün yine çok güzel bir şey yaptı çocuklar için “ ayy iyi ki sensin çocuklarımın babası” deyiverdim🫣😂😂

Allahtan tüp bebekler🤣🤣🤣🤣

Evet hatırlıyorum o konuyu. Hala unutamadigim bombalar var. Geçenlerde aradım hatta bulamadım.
Ben de hatırladığım bir konuyu paylaşayım kendimden.
WhatsApp da sinif grubu var. Bir de ayrı sadece veli grubumuz var.Ögretmen sınıf grubuna bir konu hakkında mesaj yazmıştı. Ben de diğer veli grubuna anlayan varsa banada anlatsın yazip, çocuklar bunu nasıl anlasın şeklinde hoş olmayan yorum yaptım.Ogretmenimiz ben anlatırım diyip daha ayrıntılı yazmıştı. Meğerse öğretmenin olduğu gruba yazmışim. Çok utanmıştım. Bu olay 1. Sınıfta olmuştu.ogretmenimiz hiç kişiselleştirmedi 🙈
Buna benzer bir şeyi ben de yaptım. Görümcem bir whatsapp grubu kurmuş, Ben, eşim, görümcem, kayınvalidem ve görümcemin kızı var. Bir keresinde eşim yanımda değildi, başka yerdeydi ve mesajlaşıyorduk böyle özel mesajlar atıyoruz birbirimize işte anlarsınız aşksal falan. Ben de böyle kırmızı rujlu dudaklarımla, seksi bir bakışla öpücük fotosu çektim attım bir de özel bir mesaj yazdım... evet tahmin ettiğiniz gibi öteki gruba atmışım bunları... Bir süre sonra farkettim ve nasıl panikledim böyle silemiyorum da nasıl utandım. Bir de kayınvalidem görmüş ve gülücük atmış.

Uzaktan akrabamız olan bir teyzemin kocasının saçları dökülmüş, tepesi epey açılmıştı. Bir gün onlara gittim. Adam da berberde saçlarını kestirmiş ama 3numara mı ne epey kısa kestirmiş canı sıkılıyor, çok kısa oldu saç kalmadı kafamda diye. Ben de baktım adam üzülüyor, teselli olsun diye "yok pek fark etmemiş" dedim adam "ha zaten keldin, fark etmemiş diyorsun yani?"

Benim çok var da en sonkini anlatayım. Abimle yengem geçerken benide eve bırakıyorlardı. Arabada 2-3 kez israr ettim bize çıkıyoruz dimi diye. Gerçekten aceleleri vardı ve planladıkları saatide baya geçmişti yola çıkmaları. birdahakıne insallah falan dediler. Evin önünde vedalasmak icin indiler sarılırken yengeme herkese çok selamlar dedim ama yengemin ailesine gidip gitmeyeceklerini bilmiyordum hiç konu geçmedi. Geçsede ne alaka sanane dimi. Çocukları öperkende, 'gidiyorsunuz dimi' dedim ama o an anlaşılmadı gibi oldu. Çok karıştı yani. 4 saatlikte uykuyla mayışık haldeydim sibel teyzelere diyip demediğimi hatırlamıyorum 🙄. Gittikten sonra içime dert oldu. yanlış anlaşılmamışımdır umarım, orada demek istediğim Sibel teyzelere(annesine) gidiyor musunuz anlamında demek istedim falan diye açıkladım. Yengemde olur mu öyle şey aramızda yanlış anlaşılma olmaz ben taklımam öyle şeylere kuzum dedi o kadar rahatladım ki. Hani sanki tuhaf oldu kapıda, gidiyorsunuz dimi falan demek ayy ne salağım ya durup durup saçma şekilde atlıyorum ortaya bazen bu gibi çok ofsaytım var. Tam iyi hadi saçmalamadan geçirdik derken bi laf konuşuyorum ne kendim anlıyor ne başkası. Hızlı konuşmam da cabası. Bunu nası törpüleyeceğim hiç bilmiyorum. Tabi sosyal yaşam çevre fazla yok ondanda kaynaklanıyor sanırım

Son düzenleme:
Basamaklı amfide birine yer vermek için ayağa kalkıp adımımı geri atmamla popomun üzerine oturduğum an...

Okulun önündeki merdivenlerde babetimin ayağımdan çıkması, sonra ayakkabımı almak için çıplak ayakla döndüğüm o an...

Birinin bir diyaloğu anlatırken diyaloğu canlandırmak için seni kullanması ve senin de o sorunun sana sorulduğunu sanıp cevap vermen...

Öğrenci halimle girdiğim eczanede sivilce kurutmak için bir ürün istemem, çalışan kişinin sana Dr Murad marka bir ürün kakalaması ve hayır diyememek, o ayki tüm harçlığının ona gitmesi...

Trafiğin kalabalık olduğu bir anda zar zor minibüs durdurmam ama o minibüsün yanlış minibüs olması, yine de ayıp olmasın diye binmem ve hazır binmişken avm'ye gideyim bari demem...

X