EN SALAK ANINIZ NEYDİ ?

Asli Miraz

Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2022
463
496
33
Ben başlayım geçenlerde eve haşlamalık bütün tavuk sipariş ettim akşama misafirlerim vardı annem geldi yardıma her neyse tavuğu yıkayım dedim her yerinden kan akıyor. yıkarken içinden pat diye birşey düştü evde koşturuyorum anne anne tavuğun içinden civciv düştü diye annem olur mu kız öyle şey dedi geldi bi baktı tavuğun boynu çıktı. Ben nasıl bir hayal gücüyle baktıysam artık gözü olan bir civciv gördüm :KK70: :KK70: annemde diyo kızım saf mısın tavuktan niye civciv çıksın çıksa çıksa yumurta çıkar :KK70: :KK70:

Öğlen arası herkes fakültenin bahçesinin dışarısında güneşli havada malak gibi yayılmışken topuklu ayakkabımın merdivene takılması ve yere kapaklanmam. Herkes bakıp gülmüştü.
5 sene oldu halen bu salaklığı unutamıyorum.

Bizim eski ofiste biri vardı erkek çocuğu olsun çok istiyordu ben de o ara bir magazin dergisinde okumuştum ay muz yiyenlerin hep oğlu oluyormuş sen her gün muz ye demiştim laf olsun diye.
Neyse aylaaaar sonra bir gün bütün bölüm müdürlerinin falan olduğu bir “happy hour” yapıldı. İçerisi full kodaman kelli felli adam dolu. Bizim müdür bardağa çin çin vurup “İyi bir haberimiz var x arkadaşımızın bebeği oluyor” dedi. Oradan biri aaa hayırlı olsun cinsiyeti belli mi dedi. Kadın da evet erkek deyince arkalardan bendeniz “Ay muzu iyi yediniz demek” deyiverdim. Normalde sessiz sakin ciddi bir imajım vardı bir de şirkette
Bir anda korkunç bir sessizlik oldu ben yerin dibine girdim kadın cevap bile vermedi. Aradan yıllar geçti hala her hatırladığımda yerin dibine giriyorum o an içime şeytan mı kaçtı ne oldu hala bilmem 🤣🤣🤣

Ben başlayım geçenlerde eve haşlamalık bütün tavuk sipariş ettim akşama misafirlerim vardı annem geldi yardıma her neyse tavuğu yıkayım dedim her yerinden kan akıyor. yıkarken içinden pat diye birşey düştü evde koşturuyorum anne anne tavuğun içinden civciv düştü diye annem olur mu kız öyle şey dedi geldi bi baktı tavuğun boynu çıktı. Ben nasıl bir hayal gücüyle baktıysam artık gözü olan bir civciv gördüm :KK70: :KK70: annemde diyo kızım saf mısın tavuktan niye civciv çıksın çıksa çıksa yumurta çıkar :KK70: :KK70:
ya gerçek mi bu ben de korkardim😂😂😂

Bizim eski ofiste biri vardı erkek çocuğu olsun çok istiyordu ben de o ara bir magazin dergisinde okumuştum ay muz yiyenlerin hep oğlu oluyormuş sen her gün muz ye demiştim laf olsun diye.
Neyse aylaaaar sonra bir gün bütün bölüm müdürlerinin falan olduğu bir “happy hour” yapıldı. İçerisi full kodaman kelli felli adam dolu. Bizim müdür bardağa çin çin vurup “İyi bir haberimiz var x arkadaşımızın bebeği oluyor” dedi. Oradan biri aaa hayırlı olsun cinsiyeti belli mi dedi. Kadın da evet erkek deyince arkalardan bendeniz “Ay muzu iyi yediniz demek” deyiverdim. Normalde sessiz sakin ciddi bir imajım vardı bir de şirkette
Bir anda korkunç bir sessizlik oldu ben yerin dibine girdim kadın cevap bile vermedi. Aradan yıllar geçti hala her hatırladığımda yerin dibine giriyorum o an içime şeytan mı kaçtı ne oldu hala bilmem 🤣🤣🤣
🤣🤣 Bunu okuyunca aklıma şu video geldi

Yıllar önce böyle bi konu vardı. Herkes rezilliğini, unutamadığı anları anlatır, okurken gülmekten ölürdüm. Gerçi hâlâ vardır bi hortlatmak gerek 😂

Ben de anlatayım;
Erkek kardeşimle kavga ettik. Kapıyı vurdu çıktı. Aradan 2 dk geçmedi kapı çaldı. O sanıp " Allah belanı versin pislik ne var" diyerek açtım. Karşımda gördüğüm komşumuzdu... 😂😂

Yıllar önce böyle bi konu vardı. Herkes rezilliğini, unutamadığı anları anlatır, okurken gülmekten ölürdüm. Gerçi hâlâ vardır bi hortlatmak gerek 😂
Ben de anlatayım; Erkek kardeşimle kavga ettik. Kapıyı vurdu çıktı. Aradan 2 dk geçmedi kapı çaldı. O sanıp " Allah belanı versin pislik ne var" diyerek açtım. Karşımda gördüğüm komşumuzdu... 😂😂
Evet hatırlıyorum o konuyu. Hala unutamadigim bombalar var. Geçenlerde aradım hatta bulamadım.
Ben de hatırladığım bir konuyu paylaşayım kendimden.
WhatsApp da sinif grubu var. Bir de ayrı sadece veli grubumuz var.Ögretmen sınıf grubuna bir konu hakkında mesaj yazmıştı. Ben de diğer veli grubuna anlayan varsa banada anlatsın yazip, çocuklar bunu nasıl anlasın şeklinde hoş olmayan yorum yaptım.Ogretmenimiz ben anlatırım diyip daha ayrıntılı yazmıştı. Meğerse öğretmenin olduğu gruba yazmışim. Çok utanmıştım. Bu olay 1. Sınıfta olmuştu.ogretmenimiz hiç kişiselleştirmedi 🙈

İlkokulda uyurgezerken az daha mutfağa işiyordum

Küçükken sürekli muayene olduğum doktorum vardı 12 yaşında falanım, yine bi gün rapor veriyor, sonra dedi ki; sen gitme en iyisi okula, ben sana öğretirim, takılıyor tabi, ben de demez miyim, o kadar iyi mi ki matematiğiniz fen bilginiz falan ksksk doktor olmuş adama sorduğum soruya bak🥲 e iyi tabi biraz demisti😅

Lisede tombik bir kızdım birde 1.50 45 kilo arkadaşım vardı bir okul çıkışı merdivenlerden inerken ayagım kaydı kızcağızda tutmak için koluma yapıştı reflexle tabi benimle birlikte onuda uçurdum ikimizde yan yana totomuzun uzerinde oturur vaziyette son basamaga kadar seke seke düştük herkes gülmüştü kız 1 hafta sonra okul değiştirdi etkim var mi bilmoyorum 😄😄 Melis duyuyorsan hakkını et kardeşim 🙄🙄🤣🤣

Nüfus müdürlüğüne geçersiz kimlik kartımla gitmem..vik vik öttü :)
Kayboldu diye yenisini çıkarmıştm yedek olarak yanımdaydı başım belaya giriyordu el koydular

Evet hatırlıyorum o konuyu. Hala unutamadigim bombalar var. Geçenlerde aradım hatta bulamadım.
Ben de hatırladığım bir konuyu paylaşayım kendimden.
WhatsApp da sinif grubu var. Bir de ayrı sadece veli grubumuz var.Ögretmen sınıf grubuna bir konu hakkında mesaj yazmıştı. Ben de diğer veli grubuna anlayan varsa banada anlatsın yazip, çocuklar bunu nasıl anlasın şeklinde hoş olmayan yorum yaptım.Ogretmenimiz ben anlatırım diyip daha ayrıntılı yazmıştı. Meğerse öğretmenin olduğu gruba yazmışim. Çok utanmıştım. Bu olay 1. Sınıfta olmuştu.ogretmenimiz hiç kişiselleştirmedi 🙈

Burda zamanında çok güldük..

Dershaneye gittiğim zamanlardı. Çok sevdiğim bir arkadaşımla kızlar tuvaletinde aynada kendimize bakıyorduk. Tuvalete başkaları da girdi aynaya bakmak için. Tanımıyorum. Kızlar aralarında bir şeyler konuşuyorlar biri bir kelime söyledi. Kelimeyi hatırlamıyorum ama kızın söylediği kelimeden bi anda aklıma bir şarkı geldi dışımdan söylemeye başladım. Sessizlik oldu baktı kızlar bana. Sustum kaldım. 😄

Bende sindirim sistemi sebebiyle afedersiniz gaz oluyor bazen ağızdan kaçıyor. Yengem(annemin eltisi) çok geğirir rahatsızlığı var galiba. Geçenlerde annem kalabalıkta yengeme ‘seni çok kınamadım aslında ama benim kız da senin gibi oldu geğirip duruyor’ demiş. Bir de bana anlatıyor annem böyle böyle dedim diye. Beni rezil etmişsin diye kızdım tabi ama güldüm de😄

X