En İyi Yurtdışı Tur Firmaları

Bademella

Anne
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
1.093
189
38
Selam kızlar,

Daha önce birçok kez yurt dışında bulundum ama tur kapsamında hiç gitmedim. Bana çocukla gidilebilecek ve memnun kaldığınız bir tur şirketi tavsiye edebilir misiniz?

Gerçekten deneyim yaşayanların önerisine ihtiyacım var. Rehberlik hizmeti, kültürel geziler vs açısından sizi en çok tatmin eden tur şirketi hangisi oldu? Havalimanından karşılayıp otele bırakanlardan bahsetmiyorum, tur süresince rehberlik edenlere ihtiyacım var

Iyi gunler bu konuda bende fikir almak isterim.Arkdslarimla bikac kez yurt dışı seyahatlerine katıldım.Cok da eğlenceli oldu ama bulunduğunuz yerin acemisi olunca biraz sıkıntı yaşanabiliyor.Dediginiz gibi hiç turla gitmedim.Otele birakanlarla bile gitmedim.Siz araştırma yaparsanız lütfen buraya da yazın.Subat gibi ben de gitmeyi düşünüyorum kısmet olursa.

Kimsenin deneyimi olmamış sanırım :)
slm biraz önce yazmıştım.Arkdslarimla konuştum.Ets turda karar kıldık.Turla gezmek sıkıntili olur diyorlardi ama en iyisi Ets sanirim.13 şubatta Romanyaya gdyoruz.Fiyatta makul.Ilk gün Tur rehberi gezdiricek.Extra gezmek için ücret alınıyor.Aksam isterseniz örneğin onu siz odeyeceksiniz.Baska yardım eden olmamış.Umarim ben yardımcı olabildim iyi gunler.

merhabalar biz iki kere yurt dışına çıktık ikiside pronto tur du.yorumları çok güzeldi ve ilk rehberimizden acayip memnun kalmıştık ikincisi idare ederdi.acaba nereye gitmeyi düşünüyorsunuz ?

X