Göz Makyajı En iyi maskara hangisi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Trans_woman

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2020
123
483
30
Kirpiklerim çok kısa biraz uzun ve tel tel görünmesini istiyorum çok seymi istiyorum bide uygun fiyat istiyorum ? bildiğiniz iyi maskara var mı acaba. Mayblane kullandım ama top top oluyor beğenmedim. Sizin en iyi maskara tavsiyeleriniz neler?

AVON mark big &extreme
ben çok memnunum. fiyatını bilmiyorum çünkü iş arkadaşım avon temsilcisiyken hacılamıştım kendisinden :KK53: :KK53:

Kirpiklerim çok kısa biraz uzun ve tel tel görünmesini istiyorum çok seymi istiyorum bide uygun fiyat istiyorum ? bildiğiniz iyi maskara var mı acaba. Mayblane kullandım ama top top oluyor beğenmedim. Sizin en iyi maskara tavsiyeleriniz neler?
ı love extreme müthişşşşş
veee golden rose cat walk

Farmasinin yeni çıkan Double lash extend maskarasini kullanıyorum ve çevremdekiler kirpiklerin takma mı diye soruyor kesinlikle tavsiye ederim 🙂

Essence crazy volume (pembe olan), Maybelline sensational ve Loreal unlimited maskara.. Loreal'i hiç elimden bırakamıyorum bu ara...

Uygun fiyatlı ararsanız Gratisin kendi markası olan Beaulis : Fake it maskarası bayağı dolgun uzun gösteriyor fiyatıda indirimli 11 tl idi. Bi bakın derim :)

X