Makyaj Ürünleri En iyi Aydınlatıcı hangsii kızlar ?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Ben MAC Lightscapade kullanıyorum çok doğal bir aydınlatıcı eğer esmer tenliyseniz yine MAC'in Soft&Gentle isimli aydınlatıcısını da öneririm.

Epey olmuş ama aydınlatıcı aşığıyım. XP çok ucuz bir kozmetik markası olmasına karşılık highlighteri muhteşem. Benim için Mary Lou'yu kenara bıraktıran aydınlatıcı oldu. Birbirlerine benzemelerine rağmen çok daha çarpıcı ve kalıcı. Golden Rose'un aydınlatıcı sticki daha naturel bir görüntüye kavuşturuyor simli oda ama burdayım diye bağırmıyor. Ben cok parlak görüntü sevdiğim için onu toz aydınlatıcı altına baz olarak kullanıyorum. Yağlı bir yapısı olduğu için çok kalıcı değil ama gün içinde tazelerim ve abartılı olmasın diyenler bakabilir. Catrice'in High Glow Mineral Highlighting Powder'i Mary Lou'ya oranla daha beyaz ve aynı ışıltıda. Essence farlarından 19 numarayıda gümüş rengi highlighter isteyenlere öneririm. Flormarın eye perfection prime 01 numarası likit, hafif sedefli, beyaz ve çok kalıcı. Son olarak bence w7'nin highliterida çok iyi. Mary Lou sevenler onuda sever.

Ben de mary lou kullanıyorum diyebilirim
Ancak bir aydınlatıcı için gereksiz para verdiğim bir ürün oldu :KK51:
Çünkü aydınlatıcı gündüz makyajında zaten azıcık sürülmesi gereken bir ürün
Bir türlü alışamadım sürerken elim fazla kaçmasın diye çekindiğim için resmen kullanmıyorum mary lou'u
Aydınlatıcı konusunda elimi eğitemiyorum ya

Peki goz alti aydinlatici?Hafif işıltı şeklinde

Ben nette okadar aradım bulamadim.

X