En gicik olduğun şey

mismo

Guru
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2014
6.349
11.571
Guzel hanimlar buyurun gicik olduklarinizi yazin. Ben hemen basliyim.

Mis gibi kahvemi yapmisim. Bas koseye gecmis kitabimi okuyorum. Anaammm o da ne? Kara sinek musallat oldu rahat vermiyor:KK62:

Pilavin dip tutmasina da gicigim mesela..

Basimi yastiga koyar koymaz uyuyamama da..

Buyur sizde cogaltin ornekleri.
Yazalim rahatlayalim.
:KK60::KK39::KK68:

Genel olarak her şeye gıcığım, şu anda bile gıcık oldum, bunu kim okuyorsa ona da gıcık oldum sen okuyorsan sana da gıcık oldum , bu yazıyı göndermek için cevapla tuşuna basmak zorunda olmaya bile gıcık oldum, gıcık oldum iyice !!

Malesef canım benim çevremde de çok var böyle insanlardan o yüzden kimseyle fazla samimi olmayacaksın benim öğrendiğim bu :))
Benim de kimseye bi zararım yok oturup toplasan yarım saat muhabbet etmedigim insanlar bile arkamdan atıp tutuyor. İnsanlar neden bu kadar kindar acaba :)

Benim de kimseye bi zararım yok oturup toplasan yarım saat muhabbet etmedigim insanlar bile arkamdan atıp tutuyor. İnsanlar neden bu kadar kindar acaba :)
Bende öyleyim kendi halimdeyimdir ama ne var ki duyuyorum etrafımdan laf hatta sürekli gelip gittiğim insanların bile arkamdan konuştuğunu duyuyorum bazen sanırım çekememezlik var bazı insanlarda ondan :)

Senin cocugun yok anlamazsin diyenlere de gicigim..
Tek emeli yemek yapip ev temizlemek olanlara da gicigim.
Cocugunun bezine kadar gozume sokanlara da gicigim. .
Gicigim iste gicigim....

Karilarini aldatan kocalara gicigim. Hele bunu huy haline getiren tiyniyetsizlere ayrica gicigim ekstra gicigim

X