En Çok Okunan Yazarlar

Feraceli

Nirvana
Pro Üye
9 Ocak 2015
19.037
79.016
Elif-Safak_128_1408748276.jpg
1. Elif Şafak 17 Kitap yazdı
806_1452304161.jpg
2. Canan Tan 33 Kitap yazdı
Ipek-ongun_991_1383339080.jpg
3. İpek Ongun 24 Kitap yazdı
Ahmet-Umit_114_1383424102.jpg
4. Ahmet Ümit 25 Kitap yazdı
174_1432131258.jpg
5. Dan Brown 7 Kitap yazdı
123_Dostoyevski320.jpg
6. Dostoyevski 37 Kitap yazdı
289_Sabahattin_Ali.jpg
7. Sabahattin Ali 19 Kitap yazdı
Ayse-Kulin_508_1383511545.jpg

8. Ayşe Kulin 29 Kitap yazdı
200_Resat_Nuri_Guntekin732.jpg
9. Reşat Nuri Güntekin 28 Kitap yazdı
121_Iskender_Pala529.jpg
10. İskender Pala 58 Kitap yazdı

Kaynak:1000kitap

İskender Palanin bazi kitaplari çök güzel Mihmandar , Bülbülün Kırk Şarkısı gibi.
Ancak aynı tadı Od'dan alamadım mesela.

Dostoyevski ne yazdıysa alınır okunur. Eserlerinde fakirlik , yokluk , asagilanma duyguları hakim olduğu için soluksuz değil soluk ala ala okunacak bir yazar gerçi. Üst üste okuyunca beni carpmisti
Reşat Nuri Gültekin zaten okunmaz mi:) Türk Edebiyatını seviyorum. Dili muazzam kullanıyorlar. Gerçi kurgulari birbirine çok benziyor. Şu anki diziler gibi. Bir farklılık yok . Bir o güzel dil için alınır okunur derim.
Burada en farklı yazar Dan Brown gayet güzel Da Vinci Şifresi :)
Ben diğerlerini okumadım. Güncel kitapları ve yazarları pek takip etmiyorum.
Güncel olanlardan Amin Maolufu da seviyorum . Tarihi tarzda roman yazıyor . Gerçi carpitiyor tarihi ama ne yapalım şimdilik böyle bir yazarimiz olmadığı için okuyorum el mahkum:)

İskender Palanin bazi kitaplari çök güzel Mihmandar , Bülbülün Kırk Şarkısı gibi.
Ancak aynı tadı Od'dan alamadım mesela.

Dostoyevski ne yazdıysa alınır okunur. Eserlerinde fakirlik , yokluk , asagilanma duyguları hakim olduğu için soluksuz değil soluk ala ala okunacak bir yazar gerçi. Üst üste okuyunca beni carpmisti
Reşat Nuri Gültekin zaten okunmaz mi:) Türk Edebiyatını seviyorum. Dili muazzam kullanıyorlar. Gerçi kurgulari birbirine çok benziyor. Şu anki diziler gibi. Bir farklılık yok . Bir o güzel dil için alınır okunur derim.
Burada en farklı yazar Dan Brown gayet güzel Da Vinci Şifresi :)
Ben diğerlerini okumadım. Güncel kitapları ve yazarları pek takip etmiyorum.
Güncel olanlardan Amin Maolufu da seviyorum . Tarihi tarzda roman yazıyor . Gerçi carpitiyor tarihi ama ne yapalım şimdilik böyle bir yazarimiz olmadığı için okuyorum el mahkum:)
İskender palanın rahat bi 5 kitabını okudum od ve mihandar okunmayı bekliyor ama dedigin gibi ne kadar odaklansamda veremedim kitaba kendimi :KK43:
Dostoyevski candır bir solukta biter tolstoyla onun kitapları..
reşat nuride keza o üslup anlatış tarzı bi solukta bitiyor kitap..Güncel yazarları bende okuyamıyorum kahraman tazeoglu,ahmet batman okudum ama cok sıkıldım bunaldım daraldım :KK70: dan brown sol ayağımın yazarıydı galiba oda çok güzel yazıyor türk edebiyatına benimde cok ilgum var eski yazarları okuyorum eski kitapları alıyorum hep yeni nesil kitaplar ve yazarlar bana çok sıkıcı geliyor alısamadım henüz

İskender palanın rahat bi 5 kitabını okudum od ve mihandar okunmayı bekliyor ama dedigin gibi ne kadar odaklansamda veremedim kitaba kendimi :KK43:
Dostoyevski candır bir solukta biter tolstoyla onun kitapları..
reşat nuride keza o üslup anlatış tarzı bi solukta bitiyor kitap..Güncel yazarları bende okuyamıyorum kahraman tazeoglu,ahmet batman okudum ama cok sıkıldım bunaldım daraldım :KK70: dan brown sol ayağımın yazarıydı galiba oda çok güzel yazıyor türk edebiyatına benimde cok ilgum var eski yazarları okuyorum eski kitapları alıyorum hep yeni nesil kitaplar ve yazarlar bana çok sıkıcı geliyor alısamadım henüz
Birbirimize benziyoruz bu açıdan :))
Aa öyle mi karıştırdım o zaman ben Da Vinciyi yazan kişi sandım.
Sol ayağım kitabını değil de filmini izlemiştim o da güzeldi.
Evet Ahmet Batmanlar , Kahraman Tazeoglular fazla arabeks.

Birbirimize benziyoruz bu açıdan :))
Aa öyle mi karıştırdım o zaman ben Da Vinciyi yazan kişi sandım.
Sol ayağım kitabını değil de filmini izlemiştim o da güzeldi.
Evet Ahmet Batmanlar , Kahraman Tazeoglular fazla arabeks.
Aynen banada cok sıkıcı yapmacık geldiler evet ne cok benzer noktamız var rus edebiyatınada cok merakım var yabancı eski yazarlarıda çok seviyorum meselea balzac

X