Makyaj Ürünleri En çok kullandığınız makyaj malzemesi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kadinlar neden pudra ve fondoten kullanir ki.. cok belli oluyor .. zamanla cildi ve gozenekleri mahvediyor.. cok yapay duruyor o muhtesem sandiginiz pudralar fondotenler... .. ben kil ve zeytinyagi uygularim cildime DERMAROLLER la o kadar... gayet de temiz lekesiz ve muhtesem oluyor cilt...
Kapatici ve pudrali dolasan kadinlara cok uzuluyorum. Ciltleri delik delik cok kotu oluyor ileride..

bende çok makyaj malzemesi kullanıyorum ama bence malzemenin kalitesinden önce nasıl makyaj yapacağın daha çok önemli olduğunu düşünüyorum.
ilk önceleri makyaj nasıl yapılır diye kendime sormaya başladım ve internette araştırdım ve doğal makyaj yapmanın tekniklerini buldum ve kısa sürede yararlanarak nerdeyse güzellik uzmanları kadar iyi makyaj yapar oldum sizede tavsiyem ilk önce makyaj nasıl yapılır onu öğrenmeye çalışın kesinlikle.

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar en çok kullandığınız makyaj malzemesi hangisi hadi bakalım:kahve:

Makyaj malzemeleri, bakım ürünleri ve yeni trendlerle ilgili bir çok şeyden haberdar olmak için bloğumu takip edin❤️
Sık sık yeni yazı koyuyorum ve içten eğlenceli yorumlarla incelemeler yapıyorum, göz atarsanız çok mutlu olurumm

Farmasi Ürünleri
% Türk Firmasıdır
Paraben içermez
Triclosan içermez
Etil alkol içermez
Alerji riski içermez
Yapay nemlendirici içermez
Hayvansal madde içermez
Nikel testi yapılır
Dermatolojik olarak test edilir
Hayvanlar üzerinde test edilmez
Tüm ürünlerin üretimi Türkiye'de İstanbul'da Avrupa'nın en büyük entegre kozmetik üretim tesisine sahip modern fabrikalarda üretilmektedir.
Üretim tesisleri Sağlık Bakanlığı Denetiminde olup uluslararası standartlarda üretim yapmaktadır.
GMP (Good Manufacturing Practices-İyi üretim uygulamaları) sertikasına sahip olmak oldukça önemlidir. Farmasi GMP sertikasına sahiptir
Helal sertifikaya sahiptir urunlerinin icerisinde domuz yagi etil alkol gibi muslumanlar icin haram sayilan maddeler yoktur.

Göz kalemi. Yalnızca nezle olduğumda kullanmıyorum çünkü gözlerim akıyor. Ama onun dışında kalem kullanmadan markete bile çıkmam.

Oriflame the ONE likit mat ruju cok seviyorum. Bulasma yapmiyor ve kalici. Ayni zamanda nemlendiriyor. Bir de the ONE colour soft kalem ruj seviyorum. Kış gunlerinde gul ozlu oldugu icin yogun nenlendirme sagliyor. Dudak çatlamalarini gideriyor.

X