Emziren Anneler Ne Tür Kürler Uygulayabilir??

smt

4 yapraklı yonca olduk:)
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
424
0
emziren anneler ne tür kürleri içebilir? bebegimize zararı olurmu veya sütümüzde azalmayı tetiklicek baharatlar varmı bu kürlerin içinde gelin birlikte pylaşıp birlikte dikkat edelim bebişlerimizin sütüne!!!

emziren anneler için kür yok malesef 5i 1 yerde dahil. . .ama yeşil çay içebilirsin :)

ben funda çayı kullanıyordum hala da kullanıyorum zaten süt arttırıcı özelliği var hiçbir yan etkisini görmedim.Ama başka bünyelere zararı olur mu bilemem.

ben funda çayı kullanıyordum hala da kullanıyorum zaten süt arttırıcı özelliği var hiçbir yan etkisini görmedim.Ama başka bünyelere zararı olur mu bilemem.

ben de seneler önce funda çayı ile epey kilo vermiştim,funda çayı ile ilgili çok forumda hep alıntı yaparak bilgi verdim,evet sütü artırır ve çok faydalı bir çay..şimdi doğum kilolarından kurtulmak için aldım içmeye başlamıştım ki mısır çarşısındaki baharatçıya sordum önerebileceğin başka şeyler var mı diye,funda çayı sütünü ekşitir dedi :44: herhalde sütün tadının değişmesinden bahsetti.. zaten birkaç gün içmiştim,o gün bu gündür içmiyorum,bebeğimin emmesini negatif etkilemesin diye.. ama emzirme dönemim bitince tekrar başlayacağım..

X