Emziren anne diyeti

Süt artıran smoothie ❤️
Doğuma yaklaşık 4 hafta kaldı ☺️ bende doğum sonrası süt arttırıcı bir şeyler arıyordum ki sizin konunuzun bildrimi geldi ☺️ hangi diyetisyenle calisiyorsunuz acaba? Ne de olsa her diyet kişiye özel olarak hazırlanır bu sebeple diyetisyeninizin bilgilerini paylaşırsanız kendisiyle iletişime geçmek isterim.

Bende buradayım zayıflama niyetim değil ama sağlıklı beslenme ki çoğu zaman yemek yapamıyorum ama bu bana gece yemekleri yapma motivasyonu katar diye düşünüyorum ama bu konuda eğitim almış biri olarak laktozsuz süt içilmeyen gerekiyor tam yağlı süt olmalı onun içindeki şeker meyve şekeri gibi düşünün büyük bir etkisi yok tam tersine zararı var. Şöyle düşünün meyvenin içinden şekeri çıkarsalar yiyeceğimiz oynuyorlar diye yemeyiz. Tabi yine kendi kararınız ama bunu bir düşünün derim. Umarım kilo sağlık ve huzur olarak güzel bir topik olur😊😊

Bende buradayım zayıflama niyetim değil ama sağlıklı beslenme ki çoğu zaman yemek yapamıyorum ama bu bana gece yemekleri yapma motivasyonu katar diye düşünüyorum ama bu konuda eğitim almış biri olarak laktozsuz süt içilmeyen gerekiyor tam yağlı süt olmalı onun içindeki şeker meyve şekeri gibi düşünün büyük bir etkisi yok tam tersine zararı var. Şöyle düşünün meyvenin içinden şekeri çıkarsalar yiyeceğimiz oynuyorlar diye yemeyiz. Tabi yine kendi kararınız ama bunu bir düşünün derim. Umarım kilo sağlık ve huzur olarak güzel bir topik olur😊😊
Ben laktozsuz süt yerine kefir tercih ediyorum zaten. ☺️

Merhaba.. diyetiniz nasıl gidiyor listeye uyabildiniz mi? Artık benim de kararlı bir şekilde diyete başlamam gerekiyor🙄 yaklaşık 4 aydır bir başlıyorum bir bırakıyorum.. istikrarlı devam etseydim şimdiye hayalimdeki kiloya ulaşmıştım
Diyete hafta içi uyuyorum ama hafta sonu tekrar bozuluyor, mesela bugün ajskjsks tüm haftanın çabası boşa gidiyor. 😵‍💫

Harika olmus😍 ben de internette bakındım ama hep öneri seklinde liste yapan yok. İsteyince de herkesin metabolizması farklı ona gore yapıyoruz diyorlar. Yok bildiğin herkese aynı listeyi veriyor diyetisyen🤭
Cok tesekkurler uygularsam süper olcak😍

Doğuma yaklaşık 4 hafta kaldı ☺️ bende doğum sonrası süt arttırıcı bir şeyler arıyordum ki sizin konunuzun bildrimi geldi ☺️ hangi diyetisyenle calisiyorsunuz acaba? Ne de olsa her diyet kişiye özel olarak hazırlanır bu sebeple diyetisyeninizin bilgilerini paylaşırsanız kendisiyle iletişime geçmek isterim.
Özelden yazayım. Zaten online diyetisyenlerin hepsi sizin ve bebeğinizin ayrıntılı bilgilerini aldıktan sonra çıkarıyor listeleri. Şimdiden hurma yemeye başlayın bence. 😁

Harika olmus😍 ben de internette bakındım ama hep öneri seklinde liste yapan yok. İsteyince de herkesin metabolizması farklı ona gore yapıyoruz diyorlar. Yok bildiğin herkese aynı listeyi veriyor diyetisyen🤭
İkinci listeyi de paylaşacağım müsait bir zamanda. İnşallah uygulayabilirsiniz. ☺️

Çok yakıştırıyorum ben ikisini. Bir de yanına ceviz. Bu diyetin bana kattığı en güzel şey kefir alışkanlığı. 😁
Cevizin kalmadı ama çok güzel olurdu ve bende önceden sade kefir içemedim şimdi meyvelileri için nasıl içiyormuşum tadı kötü diyorum şekersiz çay olayına döndü bende

Yani özel bir durumun yoksa hep aynı listeler evet

Merhaba öncelikle paylaşım için teşekkürler.
Ben de 4 ay oldu doğum yapali şöyle bir 10 kilo versem yeter 80 kilodayim. Bacaklarım,göbeğim aynada gördükçe üzülüyorum.
Diyete göz attım uygulamaya çalışacağım
Ben de 75’im ama diyet yetmeyecek gibi eski formuma ulaşmak için. Egzersiz de şart. Bebiş biraz daha toparlasın, başlayacağım inşallah.

Tam motivasyonum yok konusu açtıktan sonra bu topigin bildirim olarak gelmesi işaretimi 😢
Emzirme işi olmasa aralıklı oruç harika bir şey. Çabuk sonuç aldığın için motivasyonun da yüksek oluyor. Ama bu diyeti uygularken sabırlı olmak lazım. Yavaş sonuç alınıyor genelde.

Bebeğiniz kaç aylık ben yemi doğum yaptım 14 günlüğüz yapsam sorun olur mu acaba
Bebeğim 3 aylık. Süt artıran diyet bu, tabii ki uygulayabilirsiniz. Bol su, bol yeşillik özellikle dereotu, tahin, çörek otu yağı vs. hep işinize yarayan şeyler bunlar. Ona göre oluşturulmuş bir liste.

Valla çocuğum öyle bir sömürüyor ki memelerimi kilo vermekten kendime vitaminlerim kalmadı takviye almak zorundayım 🥲

X