Eminevimden araç almak

Anlayann muczsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2020
826
957
Arkadaşlar merhaba ben hemen konuya girmek istiyorum devlet memuruyum iş yerim iki vesait araç almak istiyorum yalnız peşinatim çok az şu anda kredi için yeterli değil Eminevim tarzı bir sistemle görüştüm çok güzel anlattılar paranız burada birikecek ara ödeme de yapabilirsiniz vs vs gibi kura ile belirlenecek size çıkarsa hemen paranızı vereceğiz diye yorumlarq baktım çoğu kişi şikayetçi olmuş memnun değil kadın bana çok iyi anlatıyor güven belgesi ve ödülü almış Eminevim. Peşinatsız 70 bin yatırarak buraya girip 19 bin lira ödeme ile araç kuramı mi bekleyeyim sizce, bir sene biriktirip finansman mi kullanayım sizce? Daha önce buradan ev otomobil alan ve memnun kalan var mı?

Onun yerine her ay 19 bin biriktir altin al döviz al bi yıla pesinatin hazir olur kredi çeker alırsın eminevim tarzı yerler hiç güvenli değil sira sana geldiğinde ödediğin paraya araba ev kalmiyor

Sanrm Bi iki tanesi iflas etti bu tip finansal destek veren kurumların.. Çok itibar etmemek lazım.. Riskli👍

Sanrm Bi iki tanesi iflas etti bu tip finansal destek veren kurumların.. Çok itibar etmemek lazım.. Riskli👍
Aynen katılıyorum.
Sosyal medya da bu dadar olumsuz paylaşımlar ve örnekler var iken hala bu şirketlerin arkasından giden insanlara şaşmamak elde değil.

X