Elveda Nayino

Eki Görüntüle 2681591

Elveda Nayino | D&R - Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası

Her Aşk Bir Ayrılığa Gebedir Bazen. Kavuşmak Kadar Ayrılıkta Sevdaya Dâhildir. İnişli Çıkışlı Hayatlarda Kalbimizi Çarptıracak Biri Çıkar Karşımıza. Kimi Zaman Doğru, Kimi Zaman Yanlış da Olsa Hayat Bu Ya, Sevdalanır Yürek; Bilmediğimiz Tanımadığımız Birine. İşte O Zaman Yaşamaya Başlar İnsan Aslında, Kalp Çarptığı Zaman İşlevini Yerine Getirir. Doğru Sevebilmektir Asıl Olan. Kalpten Koparcasına Yâr Bellercesine, Taparcasına Sevmektir Önemli Olan. Ama Bir Yandan da Sevilmektir Aşkı Aşk Yapan, Sevdayı Sevda Yapan. Çok Sevdi Mehmet, Elena’ya Kavuşmanın Haram Olduğunu Bile Bile Sevdi Son Nefesine Kadar. Çok Seven-ler Bir Gün Kavuşurmuş Elbet Diye, Sevdi İşte.

Tebrikler

Okulun kütüphanesinde kitaplarini görürdüm, kendimiz okumasak da öğrencilere tavsiye ederdik okusunlar diye :) 👍🏻 Sanırım cogunlukla genclere yönelik yaziyordu. 💚
Evet gençlere yönelik. İdealize ettiği hayatı yazıyor. Dediğim gibi ben romancı kişiliğine ve dünyasına hayrandım. Çok naif bir insandır. Bambaşka bir dünyası var. Biz çocukken gezmeye gittiğimizde bizle biraz sohbet eder, çalışma odasına çekilirdi. Teyzemlerin evi daktilo sesi demekti.
Aa ciddi misin eltim onun kitaplarını çok okuyor çok beğendiğini söyledi ama benim tarzım pek değil
Doğrudur Niloyacım. Hayran kitlesi çoktur. Dile kolay 52 kitap yazmış.
duydum ama okumadım :) ne güzel
teşekkürler. Sizinde başarı yolunuz inşAllah uzun olur. 🤲🏻🙏🏻

Eki Görüntüle 2681591

Her Aşk Bir Ayrılığa Gebedir Bazen. Kavuşmak Kadar Ayrılıkta Sevdaya Dâhildir. İnişli Çıkışlı Hayatlarda Kalbimizi Çarptıracak Biri Çıkar Karşımıza. Kimi Zaman Doğru, Kimi Zaman Yanlış da Olsa Hayat Bu Ya, Sevdalanır Yürek; Bilmediğimiz Tanımadığımız Birine. İşte O Zaman Yaşamaya Başlar İnsan Aslında, Kalp Çarptığı Zaman İşlevini Yerine Getirir. Doğru Sevebilmektir Asıl Olan. Kalpten Koparcasına Yâr Bellercesine, Taparcasına Sevmektir Önemli Olan. Ama Bir Yandan da Sevilmektir Aşkı Aşk Yapan, Sevdayı Sevda Yapan. Çok Sevdi Mehmet, Elena’ya Kavuşmanın Haram Olduğunu Bile Bile Sevdi Son Nefesine Kadar. Çok Seven-ler Bir Gün Kavuşurmuş Elbet Diye, Sevdi İşte.

Tebrik ederim.👏
Destek olmak için özellikle aklımda tutacağım kitabın adını.

X