Elveda 26,1 kilo

Tüp bebek süreci için Allah kokaylık versin canım.Sağlıkla mutlulukla evladını kucağına almayı nasip etsin.
Pkos kilo vermeyi zorlaştırıp kilo almayı kolaylaştıran bir hastalık.kilo aldıkça da pkos artıyor ne yazık ki.
Yaşın kaç bilmiyorum ama tüp bebek tedavisini biraz daha kilo verip denesen sanki daha olumlu olur gibi geliyor.
Kilo ne yazıkki zorluk çıkarıyor.
Bol bol yürümeye çalış,fırsat buldukça spor yap,dans et ne bileyim hareket et canım.
Ben ilk kilo vermeye başladığımda
Sabah uyanır uyanmaz limonlu su içip,1 dilim tam buğday ekmeği,haşkanmış yumurta,zeytin,peynir,domate yeşillik va yiyordum
Öğlen sebze yemeği yoğurt oluyırdu bazen sadece ton balıklı,peynirli, yeşil mercinekli salata
Akşam ise sebze yemeği ,et,balık yemeği yanında yoğurt salata mutlaka oluyordu.
Aralarda çok acıkırsan 2-3 ceviz,1-2 hurma ,yarım muz oluyırdu
Akşam 19:00’dan sonra hiçbişey yeniyordun,meyveyi akşam değil gündüz yiyordum.
Su 2,5-3 lt mutlaka oluyordu.spor da başlangıçta 15dk ile başlayıp epey bir arttıtmıştım.
Yeşil çay,günde büyük fincan türk kahvesi,bazen beyaz çay içiyordum.
Ekmeği,şekeri, abur cuburu keserek kilo verdim.tuzu azaltmıştım.
Son zamanlarda ise karatay tarzu gündr iki öğün beslendim.
Karatayın yasakladıklarını hiç yemedim ama serbest bıraktıklarını iki öğünde çatlayana kadar yiyip iyi kilo verdim.
Cuma takım yarışmaları beni çok motive etti.düşünürsen gel 6.takıma biraz takıl yapabileceğine inanırsan yarışırsın.yapamam dersen de motivasyon olur canım.
Slmlar. tüm sayfalari okudum.
Nisan2017de.65ile hamile kaldim ocak 2018de88ile doguma girdm.ciktigmda.82kiloydm dogmdn 2ay sonra.zayiflmaha karar werdm bebegime sadece.anne sutu werdigm icon cok.kati diyetler.yapmadm sekeri hamurisisini cokolatayi.kestm bebektn first.buldkca yuruyus yaptm.ewde lessi.3yaptm.nisandan.beri karatay.uyguluyorm tabii arada kacamaklarlm.oluyor sütlü tatli zaafim suan.70kiloyum .ama.60.olmak.istiyorm..
Yazilanlari okudm ne
Onerirsnz takima.girmek.faydali.olur.mu?1.5.ayda.10kilo.werebilirmiyim???
Lutfn.yardmci.olunz:))

Slmlar. tüm sayfalari okudum.
Nisan2017de.65ile hamile kaldim ocak 2018de88ile doguma girdm.ciktigmda.82kiloydm dogmdn 2ay sonra.zayiflmaha karar werdm bebegime sadece.anne sutu werdigm icon cok.kati diyetler.yapmadm sekeri hamurisisini cokolatayi.kestm bebektn first.buldkca yuruyus yaptm.ewde lessi.3yaptm.nisandan.beri karatay.uyguluyorm tabii arada kacamaklarlm.oluyor sütlü tatli zaafim suan.70kiloyum .ama.60.olmak.istiyorm..
Yazilanlari okudm ne
Onerirsnz takima.girmek.faydali.olur.mu?1.5.ayda.10kilo.werebilirmiyim???
Lutfn.yardmci.olunz:))
Selamlar yeni gördüm mesajını canım.
1,5 ayda 10 kilo imkansız olmasa da bana zararlı geliyor.hızlı verilen kilo hızla geri alınıyor tatlım.
Sağlıklı menülerle ,sporunu,suyunu arttırarak birazcık daha uzun sürede çok rahat verirsin. Spor yaptığın için 6kilo versen de 10 kilo vermiş kadar ince sıkı görünürsün.
Takımlarda yarışmak,sohbet etmek motivasyonuna ve diyetine çok katkı sağlayabilir ama bunun için takım kurallarına uyup ona göre hareket etmen gerek canım.
Herhangi bir takıma katılmadıysan 6. Takıma gel bi dene istersen.
Kolaylıklar diliyorum.

Nasıl güzel yazdıysanız 2 dkda okudum. Tebrik ederim başarınız için.
Teşekkür ederim:KK200:
Kilo vermenin yada herhangi bir işteki başarının sırrı sanırım inançlı,kararlı ve istikrarlı olmaktan geçiyor.
Kilo ile ilgili probleminiz varsa,cuma zayıflama yarışmalarını düşünün.Ben çok faydasını gördüm.Hatta şuan koruma dönemimde olmama rağmen 6.takımda kaptan olarak devam ediyorum.

Teşekkür ederim:KK200:
Kilo vermenin yada herhangi bir işteki başarının sırrı sanırım inançlı,kararlı ve istikrarlı olmaktan geçiyor.
Kilo ile ilgili probleminiz varsa,cuma zayıflama yarışmalarını düşünün.Ben çok faydasını gördüm.Hatta şuan koruma dönemimde olmama rağmen 6.takımda kaptan olarak devam ediyorum.
Sanırım hissettiniz benim de böyle bir derdimin olduğunu. 25 yaşımdayım ve bu zamana kadar istediğim vucutta olamadım cidden en büyük başarısızlığım çok mutsuzum bu konuda ya.

Sanırım hissettiniz benim de böyle bir derdimin olduğunu. 25 yaşımdayım ve bu zamana kadar istediğim vucutta olamadım cidden en büyük başarısızlığım çok mutsuzum bu konuda ya.
Hiç mutsuz olma canım,bu zamana kadar gerçekten istememiş,kararlı olamamışsındır.Okul,iş,sınav vs derken gerçekten kararlı birşekilde başlamadığın için yada ne bileyim şok diyetlerle 3 verip 5 alma hatasına düştüğün için olabilir.
Geçmiş geçti gitti,geçmişe takılı kalıp kendini şartlandırma.
Ben 38 yaşında başarabildiysem inan sen de başarırsın.Hepimizin bir kırılma noktası var .Ben o noktayı geçen yıl yaşadım ve karar verdim,istedim ve başardım.
Şimdiye kadar gerçekten isteyip de başardıklarını düşün.

Hiç mutsuz olma canım,bu zamana kadar gerçekten istememiş,kararlı olamamışsındır.Okul,iş,sınav vs derken gerçekten kararlı birşekilde başlamadığın için yada ne bileyim şok diyetlerle 3 verip 5 alma hatasına düştüğün için olabilir.
Geçmiş geçti gitti,geçmişe takılı kalıp kendini şartlandırma.
Ben 38 yaşında başarabildiysem inan sen de başarırsın.Hepimizin bir kırılma noktası var .Ben o noktayı geçen yıl yaşadım ve karar verdim,istedim ve başardım.
Şimdiye kadar gerçekten isteyip de başardıklarını düşün.

İnşallah bir gün gelir o azim.. teşekkür ederim

Ne kadar zayiflama seruvenine birebir sahit olsam da tekrar okudum :KK53: tekrar tebrik ederim kaptanicem. :KK74:
Canımm:KK200:
Senin sürecine de hep birlikte şahit olacağız.Ne iyi ettin de beni 6. Takıma çağırdın canımıniçi
Ben de zevkle okumuştum ♥️
Kaptan gibi kaptan beeee
Feyza’mmm minnak doktorum.senin azmin ve sporunun elinden hiçbir şey kurtulamazdı ve çok güzel kilolar vererek mezun oldun.
İnşallah okulundan da mezun olduğun günleri görürüz canım.:KK200:

Canımm:KK200:
Senin sürecine de hep birlikte şahit olacağız.Ne iyi ettin de beni 6. Takıma çağırdın canımıniçi

Feyza’mmm minnak doktorum.senin azmin ve sporunun elinden hiçbir şey kurtulamazdı ve çok güzel kilolar vererek mezun oldun.
İnşallah okulundan da mezun olduğun günleri görürüz canım.:KK200:
Iyi ki tanidim seni❤ Burdaki sayili "iyikilerimdensin:KK74:

Caniimmm kaptanimmm

Bana saglikli yasamin kapilarini açan caannnımınn içi :KK200:

Başta sen olmak uzere cannnımmmm takim arkadaşlarım sağolsun, 3 senedir hic ama hic gormedigim kilolari görüyorum, evlenmeden önceki kiloma şükür ki yaklaştım ama en en en önemlisi ELLERİM TİTREMİYOR! KAHVALTI EDİYORUM! SAGLİGİM CİDDİ MANADA DUZELDİ! SU İCİYORUM! SPORLA TANİSTİM! KAHVEYİ AZALTTİM! .......ve daha bir suru sey :):nazar:

İyi ki Cuma yarismasi olayini kesfettim ve iyi ki senin takimina girdim benim biricik kaptanim
:KK200::KK200::KK200:

X