Nişan Elti ile carsi olayi

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar yarın annem kız kardeşim sevgilim onun abisi ,yengesi falan işte nısan için bohça için gelecek ama o anda nasıl bir tavır takınacağım ben çünkü elti denen o kadına resmi durmak istiyorum bunu nasıl başarırım akıl verin?? Bisey alırken ona sormam ben zaten . Annesi yaşlı gelemiyor ondan. Yengesinin gelmesini zaten istemiyor dum off napim resmi olmak icn benden çekinsin istiyorum abisi zaten ukala biri
Nişanlınla senin alışverişe çıkman yeterliydi. Neden başkaları da geliyor ki. Bence ikiniz gidin gönlünüzce alın ne alacaksanız

Dimi ya dimiiii tatlım aynen 1 yaş o kadar dağ ki hiç sorma koptum off off ahhahahahahahqhqqhhqhqha
Ya var ya bak şimdi aklıma ne geldi
Senin elti kim bilir yıllardır kaç kez senin sevgilini akşam yemeklerine çağırmıştır yaa elleriyle kim bilir ne yemekler yapmıştır hem de var yaa sevgilinin abisi de var ya bunlarla oturmuştur o masalarda 🤦‍♀️
Ya nasıl olacak şimdi bu nişan olayı bunları düşünerek 🤔

Senin elti kim bilir yıllardır kaç kez senin sevgilini akşam yemeklerine çağırmıştır yaa elleriyle kim bilir ne yemekler yapmıştır hem de var yaa sevgilinin abisi de var ya bunlarla oturmuştur o masalarda 🤦‍♀️
O değil de eltiden başka uğraştığı yok. Allah eltinr sabır versin konu sahibi😂 bence çok da takma bu elti mevzunu nişanlın gayet olgun bir yaşta. Hala ailesinin ağzına bakıp iş yapıyorsa büyük sıkıntı. Yani sorun eltin değil nişanlınnnnn

Hanımlar yarın annem kız kardeşim sevgilim onun abisi ,yengesi falan işte nısan için bohça için gelecek ama o anda nasıl bir tavır takınacağım ben çünkü elti denen o kadına resmi durmak istiyorum bunu nasıl başarırım akıl verin?? Bisey alırken ona sormam ben zaten . Annesi yaşlı gelemiyor ondan. Yengesinin gelmesini zaten istemiyor dum off napim resmi olmak icn benden çekinsin istiyorum abisi zaten ukala biri
Eltinin yerinde olsam ben sana aynısını yapardım,ne o padişah kızımısın niye senden çekinsin😏

Ah ah ne güzel canım benim bak mutlu oOldum sevgilim tek başına yaşardı verem olmuştu bir ara besinsizlikten ben yoktum o zaman şimdi mutlu oldum ne güzel güzel beslenmiş işte içim ferahladı bebeğim benim öperim yanaklarından seni ahahahaahhaahh senide becersin sevgilim ayakta gidersin minibüste ha tatlım benim hahahahahahaha seni mal seni ahahahaah bokumuuuuu yere ahahahaha

Kaç yıllık yengesi adam bayılıyordur yemeklerine. düşünsene konu sahibi bir yemek yapsa kocasının aklına yengesinin yaptığı yemek gelir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X