ELLANSE AKILLI DOLGU

ellense güzel bir ürün bence; ama beklenti önemli.yandaki gibi bir etki grafiği var. selüloz taşıyıcı 12 haftada arıyor. polikarbolakton da kollejeni uyarıyor. yani volüm yapmaz.. bu mekanizma ile volüm kazandırması pek mümkün değil. ama cilt kalitesini artırır.
özellikle dudak etrafındaki ince kırışıklıklar yok etmede çok başarılı bence. lifting yapmaz ama.. HA dolgular ile ya da yüz germe ile fan kombine güzel sonuç olur
Screen Shot 2020-01-09 at 13.13.39.png

Bu markayı yaptırmayın, berbat bir dolgu.
Hiç bir işe yaramadı bende. Doldurucu zaten değil biliyoruz da....güya cilt geriyormuş gençleştiriyormuş. Mikroskopik cihazlarda mi görülüyor kollajen uyardığı anlamadım. Bir de kazık !!! Ben ellanse L yaptırdım. Yani 3 yıllık. Sonuç sıfır. Param boşa gitti. Arkasında durup başka bir şey de yapmıyorlar. Parayı alana kadar bu doktorların işi. Hepsi aynı.

Hiç bir işe yaramadı bende. Doldurucu zaten değil biliyoruz da....güya cilt geriyormuş gençleştiriyormuş. Mikroskopik cihazlarda mi görülüyor kollajen uyardığı anlamadım. Bir de kazık !!! Ben ellanse L yaptırdım. Yani 3 yıllık. Sonuç sıfır. Param boşa gitti. Arkasında durup başka bir şey de yapmıyorlar. Parayı alana kadar bu doktorların işi. Hepsi aynı.
Kime yaptirdiniz ki benim yengem yaptirdi 1bucuk sene olmustur hala dolgun gergin sizde neden oyle olmus bilmiyorum.

2 defa yaptırdım. Birinciyi plastik cerrah ikinciyi medikal estetik yaptı. İsim vermiyorum. Ama etki sıfır. Acaba çok mu sulandırdı. Çünkü içine anestezik ilaç koyuyorlar. 1 ml oldu 2 ml.
Olabilir yanaklarina uygulandi yengemin gayet hos duruyo bende dusunuyorum ilerleyen zamanlarda.Elmacik kemikleri daha dolgun yuzu de gergin gozukuyor.

Yaptirdim 2ml e 4000 lira verdim.Volüm 2 ellanse.1 haftayı gecti.Ilk günlerde daha memnundum ama bir tarafta sanki biraz eridi.Ilk gün gibi degil.Bir hafta sonra kontrolum var masaj yapacak doktor yuzune demislerdi.2 ml nin yarim ml kaldi doktor kontrolde kullanacagim dedi.Ellanseyi bende buradan okumustum.Akilli dolgu olarak geciyormus.2 ayda dolgu eriyip oradaki kollejeni uyariyormus.Bilmiyorum görecegiz.
Merhaba! Islem gercekten iyi bir sonuc verdi mi? Doktorunuzun adi nedir?

Merhaba! Islem gercekten iyi bir sonuc verdi mi? Doktorunuzun adi nedir?
Bakin dolgu konusunda emin degilim çünkü cok tatmin etmedi beni.Emin olmamaminda sebebi yuzumde buraz sarkmada var kilo vermemden dolayi.O nedenle belkide ne yaptirirsam yaptirayim dolgu olarak cok tatmin etmeyecekti beni.Ama doktorumdan cok memnunum.Ardindan botoks yaptirdim simdide dudak dolgusu yaptiracagim.Dedigim gibi ellanseyi ben istemistim öyle yaptirdim.Berkant oman doktorumun ismi

Bakin dolgu konusunda emin degilim çünkü cok tatmin etmedi beni.Emin olmamaminda sebebi yuzumde buraz sarkmada var kilo vermemden dolayi.O nedenle belkide ne yaptirirsam yaptirayim dolgu olarak cok tatmin etmeyecekti beni.Ama doktorumdan cok memnunum.Ardindan botoks yaptirdim simdide dudak dolgusu yaptiracagim.Dedigim gibi ellanseyi ben istemistim öyle yaptirdim.Berkant oman doktorumun ismi
Cok tesekkurler cevap verdiginiz icin :)

Merhaba bendede bir yerde topaklanma yapti.Fena degil ama guzel volumlu gecici bir dolgu yaptiririm etkisi gecince bir dahakine.Sanirim bu dolgunun topaklanma yapma riski hep mevcut.
Merhaba. Aradan 1 yıl gibi geçmiş. Ellanse dolgunun etkisi var mi? Cilt gençleştirme germe özelliği doğru mu ? Şimdi kalsiyum hidroksipatit dolgu için kollajen uyarıcı diyorlar. Luminera kristal dolgu düşünüyorum. Bakalım etkisi nasıl? Boyunda yaptıracağım.

Merhaba. Aradan 1 yıl gibi geçmiş. Ellanse dolgunun etkisi var mi? Cilt gençleştirme germe özelliği doğru mu ? Şimdi kalsiyum hidroksipatit dolgu için kollajen uyarıcı diyorlar. Luminera kristal dolgu düşünüyorum. Bakalım etkisi nasıl? Boyunda yaptıracağım.
Ben memnun kalmadim bildigin gecici dolgu.Ayrica topaklanma yapiyor

Boynumda 10 yıla yakındır hala geçmeyen kırmızı renkli topaklanmalar var, bu sebeple.
Canım acaba radiesse ya da luminera dolguda da boyunda topaklanma olur mu ? Onlarda ellanse gibi kolajen uyaran akıllı dolgu. İçerikleri farklı ama işlev aynı. Bende boyunda luminera yaptıracağım ama tereddütüm var.

Metaba. Ellanse
Yaptirdim 2ml e 4000 lira verdim.Volüm 2 ellanse.1 haftayı gecti.Ilk günlerde daha memnundum ama bir tarafta sanki biraz eridi.Ilk gün gibi degil.Bir hafta sonra kontrolum var masaj yapacak doktor yuzune demislerdi.2 ml nin yarim ml kaldi doktor kontrolde kullanacagim dedi.Ellanseyi bende buradan okumustum.Akilli dolgu olarak geciyormus.2 ayda dolgu eriyip oradaki kollejeni uyariyormus.Bilmiyorum görecegiz.
Merhaba. Ellanse dolgudan hala memnun musun? Gerçekten kollajeni uyardı mi? Ben yine akıllı dolgu denilen Novuma dolgu boynuma yaptırdım. Güya o da kollajeni uyarıyormuş. Burgeon firması çıkarıyor
Kalsiyum hidroksipatit dolgu. Novuma Cristalys diye geçiyor. Boynum mahvoldu. Topak topak kaldı. Firmaya defalarca bildirdim ama kimse yardımcı olmadı. Yapan doktor zaten aciz boynumu mahvetti

Boynumda 10 yıla yakındır hala geçmeyen kırmızı renkli topaklanmalar var, bu sebeple.
Canım merhaba. Ellanse dolgu 10 yıl önce burada yokmuş. Bence boynundaki dolgu Aquafilling dolgudur.Ülkemize 2014 de gelmiş. Emin mısın Ellanse olduğundan. Benim boynumda da Novuma kalsiyum hidroksipatit dolgu topaklanma yaptı. Rezil bir dolgu. Bu doktorları meslekten men etmeli. Çözüm bulunmazsa mahkemeye vereceğim doktoru. Adını da deşifre edeceğim.

Eklentiler

• Screenshot_20211012-183520.png
    Screenshot_20211012-183520.png
    201,7 KB · Görüntüleme: 150
Son düzenleme:
Canım merhaba. Ellanse dolgu 10 yıl önce burada yokmuş. Bence boynundaki dolgu Aquafilling dolgudur.Ülkemize 2014 de gelmiş. Emin mısın Ellanse olduğundan. Benim boynumda da Novuma kalsiyum hidroksipatit dolgu topaklanma yaptı. Rezil bir dolgu. Bu doktorları meslekten men etmeli. Çözüm bulunmazsa mahkemeye vereceğim doktoru. Adını da deşifre edeceğim.
Evet ellanse akıllı dolguydu, yapan doktor da Evren Gökeşme. Kendisine tekrar gittiğimde hem radyofrekans cihazı, hem hyaluronidaz denedi, asla düzelme olmadı. Öyle kaldı. Bu olayın üstünden yıllar geçti ve aynen olduğu gibi duruyor. Kötü bir yara veya büyük bir sivilce gibi görünüyor.

Evet ellanse akıllı dolguydu, yapan doktor da Evren Gökeşme. Kendisine tekrar gittiğimde hem radyofrekans cihazı, hem hyaluronidaz denedi, asla düzelme olmadı. Öyle kaldı. Bu olayın üstünden yıllar geçti ve aynen olduğu gibi duruyor. Kötü bir yara veya büyük bir sivilce gibi görünüyor.
Anladım canım. Aynı sorunu Novuma kristal kalsiyum hidroksipatit dolguda yaşıyorum. Bu dolguların boyuna yapılmaması gerekiyor.Erir dediler ama topak topak duruyor. Ellanse polikaprolon içerir. Novuma kalsiyum içeriyor. Hyalorinaz sadece hyaloronik asiti eritir. Bu dolguları adla eritmez. Radyofrekans da eritmedi demek.

Ben ingilterede ellanse yaptrdim,3-4 sene oldu erimedi bir turlu. Iyi biri tarafindan yaplmasi lazm yoksa en kucuk simetri bozuklugu rahatsz ediyor gozu

X