Eliptik bisiklet ile yaza kadar basenleri eritelim.

Mor yazma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2018
96
115
Uzun zamandır kendim için birşey yapmak istiyordum. Çok kilolu birisi değilim fakat bacak ve biraz basen problemim var. Sıkılaşmak istiyorum yıllardır. Artık arkadaşlarla denize gittiğimde ya da ince bir pantolon giymek istediğimde veya elbise giymek istediğimde kendime güvenmek istiyorum. Spora gitme şansım yok. O yüzden uzun zamandır eliptik bisiklet araştırıyordum. Sonunda kendime güzel bir eliptik bisiklet aldım bugün. Voit D70. Çok tatlı, sevimli bir alet. Bir kere rengi çok güzel. İtici durmuyor. Aleti görüntü olarak sevdim. Henüz eve gelmedi. 1 hafta içinde gelir ve kurulur. Umarım düzenli kullanıp yaza kadar istediğim görüntüye kavuşurum. Yıllardır beğenmediğim görüntümü değiştirmek istiyorum ve bunun için ilk adımı attım. Burayı da günlük gibi kullanıp kendimi motive etmek istiyorum. Eliptik kullanıp güzel sonuçlar alanların olumlu yorumlarını bekliyorum. Benim ve benim gibi arkadaşlar için motive olur. Bugün benim için güzel bir başlangıç olsun.

Merhaba Somariko

Bende eliptik aldim. Dogum kilolarimdan kurtulamadim. Bi 18kilo fazlam var.
Ve Bende Eve eliptik aldim.

Eline ulasinca acaba birlikte mi baslasak. Motivasyon amaci.

Merhaba öncelikle :) henüz elime ulaşmadı. Küçük bi yerde yaşadığım için ulaşmamış olması normal diyorum. Tabiyki birlikte başlayabiliriz. Hem belki bana da size de motive olur birlikte yapmak. Çünkü ben gerçekten istikrarsız biriyim. Elime ulaşınca yazarım size. Birlikte ufaktan kendimizi aşırı yormadan, strese sokacak kadar kasmadan başlarız. Siz ne aldınız bu arada markası ne ?

Merhaba öncelikle :) henüz elime ulaşmadı. Küçük bi yerde yaşadığım için ulaşmamış olması normal diyorum. Tabiyki birlikte başlayabiliriz. Hem belki bana da size de motive olur birlikte yapmak. Çünkü ben gerçekten istikrarsız biriyim. Elime ulaşınca yazarım size. Birlikte ufaktan kendimizi aşırı yormadan, strese sokacak kadar kasmadan başlarız. Siz ne aldınız bu arada markası ne ?

Ben Kettler CTR 3 aldim. Dun sadece bir 15dk ciktim ustune.
Bugun 30dk yapmayi dusunuyorum.

merhaba kızlar

benim evde de eliptik var bir heves istekle aldım diğer odalarda kullanılmıyor diye oturma odasında kurdum ama maalesef bende iradeli kullanamıyorum belki bana da motive olur

merhaba kızlar

benim evde de eliptik var bir heves istekle aldım diğer odalarda kullanılmıyor diye oturma odasında kurdum ama maalesef bende iradeli kullanamıyorum belki bana da motive olur

ben eve almiyorum boyle aletler, spor salonuna gitmeyi tercih ediyorum, evde aletsiz spor yaparim sadece.

Ama alacak olsam muhakkak eliptik alirdim, en sevdigim kardiyo aleti, bana cok eglenceli geliyor,
keyfinize gore seviyesini ayarlayip TV karsisinda ayrica vakit ayirmadan sporunuzu yaparsiniz ne guzel.

Agir bir program yapiyorsaniz bir gun arayla, ama hafif yapiyorsaniz her gun kullanin.
Ozelikkle aksam son ogunden sonrasi cok etkili olur.

ben eve almiyorum boyle aletler, spor salonuna gitmeyi tercih ediyorum, evde aletsiz spor yaparim sadece.

Ama alacak olsam muhakkak eliptik alirdim, en sevdigim kardiyo aleti, bana cok eglenceli geliyor,
keyfinize gore seviyesini ayarlayip TV karsisinda ayrica vakit ayirmadan sporunuzu yaparsiniz ne guzel.

Agir bir program yapiyorsaniz bir gun arayla, ama hafif yapiyorsaniz her gun kullanin.
Ozelikkle aksam son ogunden sonrasi cok etkili olur.
spor salonuna gitmeyi denedim ama her hafta sonu genelde geziyoruz eşimle dolayısıyla hafta içi çalışınca akşamları yemek bulaşık çamaşır derken çok fazla yorulduğumdan bahanelerden gidemedim
eliptik konusunda haklısınız bir ara iradeli yapınca bacaklarımda kaslarımı hissettim ama boşlamasaydım iyiydi

Bacak kasları ah şu kaslar nerdeler acaba. Umarım eliptikle bnde kaslarımı az görürüm ve hissederim. Bugün kargom geldi. Kurulum için servisi bekliyorum. Pazartesi başlıycam. Maalesef spor salonuna gitme şansım yok. Olsaydı bnde önce spinninge giderdim. İmkanı olan ve iyi bir spinning grubu bulan yazılsın. Bn evde platesi ve squatı da istikrarlı yapamıyorum. Eliptiğimi tv karşısına kurucam. Tv izlerken sıkılmadan yaparım.

İlk günlerden çok ağrıtmayın kaslarınızı. Eğer spor yapmıyosanız yürümekte zorlanırsınız. İlk hafta kademeli arttırmak kaslarınızı da sizi de yormaz.

Spor salonu en güzeli aslında ama dediğim gibi imkanım yok. Güzel sonuçlar almanıza sevindim. Darısı başımıza

ben de su aralar evde spor yapiyorum.
sabahlari yoga yapiyorum, aksamlari da youtube dan evde aletsiz kardiyo videolarini takip ediyorum yarim saat yetiyor.
Keske eliptigim olsa ama kucuk cocuklar var, tehlikeli olur mu diye bilemiyorum.

Ben hiç kullanmadım eliptik. Yürüyüş bandında hızlı yürüyorum genelde ve yüksek eğimde. Yürürken elime 3 er kg ağırlık alıyorum, kalp ritmini hızlandırmayı sağlıyor. Eliptiği de deneyeceğim.

X