EL VE AYAKLARIMDA EGZAMA VAR NELER İYİ GELİR?

BugsBunnyyy

Bile bile lades...
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2019
391
397
Merhaba arkadaşlar iyi bayramlar.
Şampuan duş Jeli ve sabunlar olmak üzere hangileri egzamami tetiklemez önerilerinizi bekliyorum teşekkürler okuyan herkese 🌼

Egzama yüksek vücut toksisitesi demek. Uzun vadede çözüm için öncelikle detokslara yönelip toksisiteyi azaltmaniz gerekir. Ben size su orucunu araştırmanızı tavsiye ederim. Instagramda doktor murat balanlı dönem dönem ücretsiz eğitimler düzenliyordu su orucu hakkında. Aidin salih'in gercek tip kitabinda da cok ayrintili anlatiliyor. Ben bu kitaba göre hareket ettim hep.

Kisa vadede fayda için tamamen doğal olmayan hicbir temizleyici kullanmamaniz gerekir. Dus jeli, sampuan tamamen hayatinizdan çıkmalı. Rahik-i mahtum markasının tamamen doğal içerikli sabunları, kremleri var, onu bir inceleyin derim. Bu arada sabun tamamen dogal olunca sampuan gibi yumuşak yapiyor saçları. Sabun da iyi gelmezse karbonat oneririm. Kiz kardesim yaklasik bir yildir sac ve vucut temizliginde sadece karbonat kullaniyor suyla ıslatıp. Denemeden kulaga garip geliyor ama deneyince sabundan asagi kalir bir temizleyiciligi olmadığını goreceksiniz.

Egzama yüksek vücut toksisitesi demek. Uzun vadede çözüm için öncelikle detokslara yönelip toksisiteyi azaltmaniz gerekir. Ben size su orucunu araştırmanızı tavsiye ederim. Instagramda doktor murat balanlı dönem dönem ücretsiz eğitimler düzenliyordu su orucu hakkında. Aidin salih'in gercek tip kitabinda da cok ayrintili anlatiliyor. Ben bu kitaba göre hareket ettim hep.

Kisa vadede fayda için tamamen doğal olmayan hicbir temizleyici kullanmamaniz gerekir. Dus jeli, sampuan tamamen hayatinizdan çıkmalı. Rahik-i mahtum markasının tamamen doğal içerikli sabunları, kremleri var, onu bir inceleyin derim. Bu arada sabun tamamen dogal olunca sampuan gibi yumuşak yapiyor saçları. Sabun da iyi gelmezse karbonat oneririm. Kiz kardesim yaklasik bir yildir sac ve vucut temizliginde sadece karbonat kullaniyor suyla ıslatıp. Denemeden kulaga garip geliyor ama deneyince sabundan asagi kalir bir temizleyiciligi olmadığını goreceksiniz.
Çok çok teşekkür ederim önerinizi dikkate alacağım çok zor bir şey şu egzama ☹️

Herkese merhaba. Bir ürün keşfettim Nutralen marka insta krem. doğal bir ürün arıyordum eczaneden bana bu verildi ilk başta güvenemedim ama kullanamya başladıktan sonra inanilmaz işe yaradı hala bu tarz bir ürün arıyorsanız tavsiye ederim.

Herkese merhaba. Bir ürün keşfettim Nutralen marka insta krem. doğal bir ürün arıyordum eczaneden bana bu verildi ilk başta güvenemedim ama kullanamya başladıktan sonra inanilmaz işe yaradı hala bu tarz bir ürün arıyorsanız tavsiye ederim.
Teşekkür ederim olur denerim eczacima sorayım varsa nemlendirici Krem gibi mi her zaman kullanılan bir şey mi?

Benim bir arkadaşım beyaz dut kurusunu sıcak kaynar suya koyup el dayanabilecek sıcağa gelince elini içine sokup bekletiyor iyileşiyor.bi deneyin isterseniz.Allah şifa versin tüm hastalara

Merhaba arkadaşlar iyi bayramlar.
Şampuan duş Jeli ve sabunlar olmak üzere hangileri egzamami tetiklemez önerilerinizi bekliyorum teşekkürler okuyan herkese 🌼
Egzemadaki kök düşünce, duygu çok önemli. Anne karnından bu yana kimden ayrı kaldınız? Bunu fiziksel ayrılık olarak düşünmeyin, ayrılık düşüncesinin hissettirdiği duygu egzemanın kök nedenidir. Önce bunu çözmeniz gerek, geçmiş olsun.

Merhaba, akne ve egzama için ardıç katranı sabunu ve doğal vazelin kullandim, cok iyi sonuc aldim. Fakat bu ürunler %100 doğal olmali ve duzenli kullanim. Tedarik ettigim yeri asagida paylasiyorum
İnstagram: axellnatural

Güvendiğin bir yerden doğal bıttım sabunu al ve düzenli olarak kullan. Benim cildimdeki egzamayı bıttım sabunu geçirdi. Stresli olduğum dönemlerde tekrar oluşmaya başlıyor hemen duş alıyorum, geçiyor. Maalesef tamamen biten bir deri rahatsızlığı değil egzama o yüzden düzenli ve sürekli bir tedavi istiyor. :KK43:

ara ara bende de oluyor egzama. zaten derim hassas olduğu için sürekli alerjik reaksiyon gösteriyor. Ben duş jelidir yüz temizleyicisidir hepsini hayatımdan çıkardım. sadece su ile temizliyorum ya da termal su kullanıyorum o da her zaman değil. içinde sls, paraben silikon vs olan şampuan diş macunu vs her şeyi de aynı şekilde hayatımdan çıkardım. siveno markasının ürünleri doğal hem de kolay bulunabiliyor sabun dudak kremi arada bir de şampuanını kullanıyorum. roll on ve vücut sabunu da var. otacının bitki özlü şampuanları fena değil o da tetiklemiyor. bir de eczanelerde satılan ceradolindi galiba şampuanın adı onu da kullanmıştım. deterjanımı da değiştirdim ben. bu durunun ya da dalanın toz sabunları var onları kullanıyorum.

Teşekkür ederim olur denerim eczacima sorayım varsa nemlendirici Krem gibi mi her zaman kullanılan bir şey mi?
Annemde ve kardesimde var egzama. ardıç katranı sabunu ve dogal vazelin kullaniyorlar katı serum gibi.
İyi durumdalar çok şukür.
İnstagram: rumelinaturel
Burdan tedarik ediyoruz, ama sadece doğal ürünler var, iletişime gecin isterseniz.

X