Güneş Kremleri Eda Taşpınar yoğun bronzlaştırıcı yağını kullananlarr ve sonuçları :)

Güneş kremleri, bronzlaşma
şöyle diyeyim normalde çok zor bronzlaşan biriyim bu yağdan aldım tekne turuna gittim ama tüm gün teknenin tepesinde güneşlendim beyaz tenim şu an gayet bronz oldu çok tatlı bir renk ama acı çekiyorum o ayrı.

Merhaba ben de bu sene eda taşpınarın bronzlaştırıcısı ile bronzlaşmayı düşünüyorum. Buraya yorum yazanlar memnun kaldılar mı acaba geçen yaz kullananlar ? Bronzluğun etkisi kaç ay devam ediyor acaba merak ediyorum? Ben de bu yaz çikolata gibi olmak çok sağlıklı bronzlaşmak istiyorum fakat bu bronzluğun tamamen kalıcı olmasından korkuyorum... Bu kremlerin öyle bir etkisi yok değil mi zamanla geçiyordur herhalde..

Ben de bir kozmetik mağazasında görmüştüm bu ürünü yaz başında, emin olamadım almadım o nedenle fakat şimdi yorumları okuyunca çok merak ettimmm :110: yaz bitmeden eğer bir daha tatil yapma imkanım olursa mutlaka alıp deneyeceğim ben de :KK49:

arkadaşım almıştı ben genelde koruyucu kullanırım o benden daha beyaz çünkü ama kullandık ikimizde düzenli kullanınca baya güzel bronzlaştırıyor 2-3 de anlarsın zaten :)

Güneş koruyucu değil anladığım kadarıyla,ilk gündn itibaren kullanmak sakıncalı değil mi?

Merhaba bende kullandım bu ürünü. Ve bildiginiz kapkarayim :oops: ve bunu bir günde başardı :KK9: gayet memnunum. Fakat canım cok yandi. Hani korumalisini alsam mi diye düşündüm. Ilk gün kirmizi oldum,korkmayin. Bi gün sonrasına bildigin bronz bi ten oldum. Canimin yanması dışında en iyi bronzlastirici diyebilirim :KK66: ve inanin kolay kolay beyazlasacagimi da düşünmüyorum o derece yani:KK71:

valla bu ürün hakkında ezacı bi arkadaşım sadece isimi olduğu bronzlaştırıken korumadığını söyledi sağlıklı değil yani bronzlaşmak uğruna cildinizin sağlığıyla oynamayın derim o yağın fiyatına çok daha kaliteli ve koruma faktörlü yağlar var onları deneyin bence.

kızlar güneş yağı şahane ama benim gb beyaz tenliyseniz sakın direkt yağ ile güneştenmeye başlamayın önce yüksek faktörlerle bi kaç gün cildinizi alıştırn, sonra yağ kullanın. yoksa cidden haşlanırsınız.

Bu yağı deneyen oldu muuu cok merak ediyorum sonuclari paylasirsaniz sevinirimm :)

Ben geçen sene ilk Güneşlenmemden itibaren o yağı kullanmıştım hatta komple vücut setini aldım güneş sonrası kremini ve farahlatıcı yatıştırıcı nane pigmentleri olan bir losyonu vardı. Vücudum kışın solaryumlu girdiğim için çok beyaz olmadığından korumasız olanını tercih ettim aynı şekilde nişanlım da öyle. 2 ay sonra omuzlarımızda kollarımızda resmen bir facia oldu soyulmalar başladı ve keselere gitmemize rağmen berbat olduk. Hatta Eda Taşpınar'ın kendi instagram adresine burnunla ilgili şikayette bulunduğumuzda yaptığım yorumu hemen kaldırmıştı çok enteresandır ki bu böyle:))) yaklaşık haftanın 4 günü güneşlenen bir insan olarak ben hiç beğenmedim ve bana hiç yaramadı ama bazılarına iyi gelmiş olabilir. Daha sonra Dr-a çıkmak zorunda kalmıştım bana bol kese ve o soyulan bölgelerde renk pigmentlerinin kaybolduğunu söylemişti. Babe'nin 50 faktörlük kremini kullanmak zorunda kaldım tatile gittiğimde. Yani gecen yaz istediğimi hiç giyemedim denilebilir kızlar ..:))) ama babenin 50 factorluk fondötenli Güneş kremini tavsiye ederim 50₺ birşey olması gerek ve ben bitirememiştim bu yazda kullanacağım kesin :)))

Geçen yaz kullandım gerçekten çikolata gibi yapıyor. Yalnızca bazı tenler yapısal olarak hemen soyulduğu için onlarda nasıl olur bilmiyorum. Ben kolay kolay soyulmadığım için kendi üzerimde bu konuyu test edemedim ama bronz yapma konusundan süper

hicbir sezonda soyulmayan ben, bu yagda soyuldum ve cildim cok kurudu. Hic memnun kalmadim. Arifoglunun bronzlastirici yagini tek gecerim.

Kizlar eda taşpınar yerine Hawaiin bronzlastirici yaglari var daha iyi sonuç veriyor 4 5 gun icinde istedgnz bronzluga ulasirsiniz ama saatlerce gunese yatmayin sabah saatleri aksam saatleri guneslenin yoksa istediginiz kadar koruyucu krem sürün gunesin etkisinden hic birsey kurtaramaz

Bu yağ ile ilgili bazı yorumlar okudum özellikle bronz bomb isimli olan ciddi alerjenmiş.. Ben direk uzak duruyorum.. Hawaian tropik alıcam galibaa

X