EBRULUM'un başarı öyküsü

EBRULUM

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2007
1.940
13
44
bende bişeyler yazmak istedim canlarım zayıflama serüvenime kk ile başladım ilk zamanlar zayıflamak isteyenlerin topiğine sonrada cuma yarışmasına katıldım evet gerçekten bu tip hikayelerin diyet listelerinden daha faydalı olduguna inanıyorum insanı daha çok motive ediyor
ilk zamanlar evet çok zorlandım gece leri kriz geçiriyordum resmen düzenli olarak elma sirkesi kullandım yeşil çay içtim boğazımı tutmayı öğrendim kilo çizelgemdede görüldüğü üzre 12 kilo verdim çevremdeki insanlar ay çok zayıfladın gibi sözler söyleyince inanın daha da iştaha geliyorum bu 12 kiloyu 3 4 ayda verdim çok hızlı degildi yani kızlar kimi zaman umutsuzluga kapıldım kilo veremediğim zamanlar oldu ama inanın kendimi toparladım canlarım bu süre içerisinde tatlılar köfteler hamur işleri yediğim günlerde oldu tabiki canalrım ben bunların tamamen kesilmesi taraftarı da degilim az verelim ama kalıcı olsun diye düşünüyorum her zaman inşallah hep birlikte istediğimiz kilolara gelmek dileğiyle kızlarrrrr herkese mutlu yarınlar

X