Gebeliğe Hazırlık Ebeye gidip hamile kalanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar benimde gobek düşügum var bi senedir belkide daha uzun.ama ben bi sene önce fark ettim bi kac kere ebeye de gittim kupa vurdu bi kere bi kere ovaladi sardi yerine geliyo ama yine kaciyo sarili kaliyo iki uc gün yine ayni. Nasil geçer bilen varmi gercekten engel midir hamile kalmaya doktor hic bi sorun yok diyo acaba tek sorun bu mu yardimci olur musunuz
Engel canım dr.lar bilmiyor göbek düşmesini.benimde yıllardır öyle.kimisi yerine getiremedi kimisi getirdi bi kaç güne yine aynı oldu.2 ay önce bi kadın yerine getirdi ama şimdi durum ne bilmiyorum.bakamıyorum yani.

Engel canım dr.lar bilmiyor göbek düşmesini.benimde yıllardır öyle.kimisi yerine getiremedi kimisi getirdi bi kaç güne yine aynı oldu.2 ay önce bi kadın yerine getirdi ama şimdi durum ne bilmiyorum.bakamıyorum yani.
Bende engel diye duymuştum doktor da bi sebeb bulamiyo yaptırıyorum yine dusuyo nasil olacak bilmiyorum ya cok üzülüyorum 😳

Oyy kuzum benim 😔 biz 7 defa tüp bebek denedik hiç tutmadı bile.yani bi sorun olmayıp tutmaması ki bu kadar denemede ben buna bağlıyorum.valla çok çaresiz bi durumdayız bu konuda.
inan bilmiyorum bizde deniyoruz. Aylardir 3 yila girdik agustos da ameliyat oldum perde varmis aldilar ama engel degilmis zaten Doktor hic bi sorun yok diyo hala bekliyoruz bende buna bagliyorum artik baska bisey yok suan çünkü hic yolu yokmu acaba ya :KK43:

inan bilmiyorum bizde deniyoruz. Aylardir 3 yila girdik agustos da ameliyat oldum perde varmis aldilar ama engel degilmis zaten Doktor hic bi sorun yok diyo hala bekliyoruz bende buna bagliyorum artik baska bisey yok suan çünkü hic yolu yokmu acaba ya :KK43:
Ah be canım bilsem.geçenlerde yuotube dan izledim şu doğal taşlarda doğurganlığı arttıranlar varmış bide onumu denesem diyorum 😔 denize düşen misali

Ay cok guzel anlatmissiniz insallh benimde olur buraya hamileyim diye yazarim ve tum isteyenlere verir rabbim cunki olanlar olmayanlarin halinden anlamiyor eskiden doktorlarmi vardi hep ebe kadinlar hallediyodu bu isleri ve allah kimin elinden sifa verir kimse bilemez herseyde bi hayir vardir dua edin kizlar banada insallh ise yarar suan adetim zaten adetimden 1 hafta once ebeye gittim insallh eli sifa olur
Bu ebeler nerde? Lütfen bulunduğunuz illeri de yazarmisiniz 😢

Ben hep eşime diyodum sanki bişey benim yumurtalıkların üstünü kapatmışta döllenme olmuyor diye ☺hakikaten de öyle olmuş rahmim yumurtalıkların üstünü yan kapamış dedi hekim kadın bacaklarımı havaya kaldırdı böyle salladı elleriyle kontrol etti iltihabın var dedi bunun için soğan közle iç çamaşırının üstüne bırak öyle yat dedi 5 gün öyle yaptım yakı vurdu belime karnıma sonrada 10 gün boyunca incir havuç suyu iç dedi bende 8 gün falan yaptım bide kaynanam bana bi kaşık kadar toz bişey getirdi suda kaynatıp içtim hangisi şifa oldu bilmiyorum ☺ ve ben o ay hamile kaldım 🤗🤲 darısı isteyenlerin başına doktor bna rahim filmi çekelim dedi iyiki de çekmedim hekim kadına gittim ve herkse de tavsiye ediyorum mutlaka gidin tüp bebeğe yönlendiren bi akrabamızda aynen benim gittiğim hekim kadına gitti ve oda hamile kaldı ☺

Bu ebe nerede nasıl ulasabiliriz

Merhabalar, nerede oturuyorsunuz acaba bu gittiğiniz ebe istanbulda isr yada yakın illerde bilgisini verebilir misiniz bende gitmek istiyorum bir ebeye. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Evet aynısı bana oldu bende ebeye gittim alttan baktı ve rahmin kaymış arkasında kan birikmiş ama dedim adet oluyorum son demlerinde birikiyo dedi sonra düzeltti hafif kan geldi sola doğru kalktım eve git beyaz soganla sütü kaynat akşam üstüne otur o buharda etekle kapat dedi kendini yaptım ardından eşinle birlikte ol hep sol tarafına yat dedi ilk ay olmadım ama ikinci ayı oldum ama inanıyorum o kadının eli iyi geldi çünlü hiç bişey kullanmadım ne ilaç ne bi kür falan tek onun dediklerini yaptım oldu rabbim nasip etti inşallah sende öyle olcaksın çok işe yarıyo
Acaba bu gittiniz ebe istanbulda mıydı bende gitmek istiyorum ama buralarda birini bir türlü bulamadım 😣 yardımcı olursanız çok sevinirim

Ben hep eşime diyodum sanki bişey benim yumurtalıkların üstünü kapatmışta döllenme olmuyor diye ☺hakikaten de öyle olmuş rahmim yumurtalıkların üstünü yan kapamış dedi hekim kadın bacaklarımı havaya kaldırdı böyle salladı elleriyle kontrol etti iltihabın var dedi bunun için soğan közle iç çamaşırının üstüne bırak öyle yat dedi 5 gün öyle yaptım yakı vurdu belime karnıma sonrada 10 gün boyunca incir havuç suyu iç dedi bende 8 gün falan yaptım bide kaynanam bana bi kaşık kadar toz bişey getirdi suda kaynatıp içtim hangisi şifa oldu bilmiyorum ☺ ve ben o ay hamile kaldım 🤗🤲 darısı isteyenlerin başına doktor bna rahim filmi çekelim dedi iyiki de çekmedim hekim kadına gittim ve herkse de tavsiye ediyorum mutlaka gidin tüp bebeğe yönlendiren bi akrabamızda aynen benim gittiğim hekim kadına gitti ve oda hamile kaldı ☺
Bu hekim kadın nerde

Ben hep eşime diyodum sanki bişey benim yumurtalıkların üstünü kapatmışta döllenme olmuyor diye ☺️hakikaten de öyle olmuş rahmim yumurtalıkların üstünü yan kapamış dedi hekim kadın bacaklarımı havaya kaldırdı böyle salladı elleriyle kontrol etti iltihabın var dedi bunun için soğan közle iç çamaşırının üstüne bırak öyle yat dedi 5 gün öyle yaptım yakı vurdu belime karnıma sonrada 10 gün boyunca incir havuç suyu iç dedi bende 8 gün falan yaptım bide kaynanam bana bi kaşık kadar toz bişey getirdi suda kaynatıp içtim hangisi şifa oldu bilmiyorum ☺️ ve ben o ay hamile kaldım 🤗🤲 darısı isteyenlerin başına doktor bna rahim filmi çekelim dedi iyiki de çekmedim hekim kadına gittim ve herkse de tavsiye ediyorum mutlaka gidin tüp bebeğe yönlendiren bi akrabamızda aynen benim gittiğim hekim kadına gitti ve oda hamile kaldı ☺️
Canım nerde acaba bu ebe. Bilgi verir misiniz

X