E-Dergi: Kedim ve Ben

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.878
29.890
60
bu e-dergi kediseverlere
Link Silinmiştir.
Kedimveben.com, kedi dostlarının ve 4200 kedi dostu üyenin bir araya gelerek oluşturduğu, 3 yıllık romantik bir serüven. Ücretsiz bir elektronik dergi (basılmıyor, bu sayfalarda yer alıyor). Kedilerle ilgili her türlü bilgiyi sayfalarına taşıma idealini 3 yılı aşkın bir süredir taşıyarak 1500 sayfaya ulaşmış bir güzelleme, kedimveben.com. Eğer üye olmak isterseniz, üyeliğin anlamı, yeni sayılardan haberdar olmak ve zaman zaman gerçekleştirilen sivil hareket duyurularını paylaşmak (e-posta bıkkınlığını yaratılmayacağından emin olabilirsiniz). Üyelik için hiçbir özel bilgi istenmiyor. Üyeliğinize hemen yanıt alamdı iseniz, mutlaka evimizdeki kedilerle zaman geçirmekteyizdir, merak etmeyin. Sayfalarımızda, bir forum ya da sohbet ortamı da özellikle bulunmamaktadır. Ama her türlü yorumunuza dergi sayfalarımız sonuna dek açıktır. Dipnot : Kedimveben.com hiçbir ticari kuruluşla ilişki içinde değildir ve sağlanan sponsor desteği sokak kedilerine mama olarak dönmektedir.

Kedim ve ben e bende üyeyim cidden güzel bir site. Kediler hakkında aradığınız herşeyi bulabilirsiniz...

ben yeni edinicem bi tane ön bilgi almak lazım onun için iyi oldu bu site, 15 yıldan bu yana hep köpek besledim cins cins hemde, şimdi 2. kedimi alıcam ilki 1-2 ay falan baktım sonra kayboldu ortadan, gözü açılmamıştı daha, çocuğun biri eve götürmüş annesi istememiş o da abla sen bakar mısın dedi o an cocuğa mı kediye mi üzüldüm bilmiyorum çıkarken sütde aldım çıktım içirmek dert oldu tabi biberon aldım bide işten gelince nasıl dolanıyo ayaklarıma, köpekden sonra kedininde akıllı olanına rastladım tv izliyo ve yatak odama girmiyordu, kapının eşiğinde duruyo, çokda temiz habire yalanıyo seviyorum kafasını gene yalanıyo, koltuk tırmalamaya başlayınca balkona bıraktım işten geldim yoktu...sokak pisisi akıllıydı yaa

X