Anket Dyson robot supuge kullanan varmi memnunmusunuz ve oneren varmi

robot süpürgesi neymiş ki dysonun.gidip aldık bir tane mağazadan geldik.sormadık bu robot mu araba mı diye :KK45:
Kiz
Kendi kendine supuruyor siliyor ya😐😂 senle ben kaldik almayan.. aslinda istiyorum bende ama..fiyatlar o kadar farkli ki ben hangisini alacagimi bilmedigim icin erteliyorum biraz

Dyson yok ama xiomi kullanıyorum, kendime yaptığım en büyük kıyak gerçekten. Hatta şu an o evi silip süpürüyor ben yatıyorum :KK70:
ayy robot dyson dediği o muymuş ben yeni uyandım.ben de de xiomi mop pro var.ama evi pırıl pırıl da süpürüp silmiyor.dyson kablolu ya da dik süpürge de şart yanında.ikisini birden aldım ben .robot süpürge anca şöyle bir ortalığın kılını tüyünü vs alıyor.

ayy robot dyson dediği o muymuş ben yeni uyandım.ben de de xiomi mop pro var.ama evi pırıl pırıl da süpürüp silmiyor.dyson kablolu ya da dik süpürge de şart yanında.ikisini birden aldım ben .robot süpürge anca şöyle bir ortalığın kılını tüyünü vs alıyor.
Aynn bnde de xiomi var dediğin gibi büyük süpürge şart
Dyson dolar artışıyla Allah bilir kaç oldu 🤣

Bunu soruyor sanırım

Eklentiler

• AAEDEC7E-37C3-4030-9227-7AB9602F93C4.png
    AAEDEC7E-37C3-4030-9227-7AB9602F93C4.png
    317,1 KB · Görüntüleme: 105
Aynn bnde de xiomi var dediğin gibi büyük süpürge şart
Dyson dolar artışıyla Allah bilir kaç oldu 🤣
Yazın 8-9 bin gübi bişeydi
ben 4300 e almıştım şimdi 7000 olmuş.daha üst modeline gücüm yetmedi de.robot süpürgede de anca xiomi alabildim .param olsa mielle alırdım ama

ben dyson 360 eye robot supurge kullaniyorum. onceden irobot roomba kullaniyordum ama yaklasik 4-5 sene kullandim onu yani 2016da almistim. sonradan temizligi yeterli gelmemeye basladi, sarj suresi kisaldi. dyson 360 eye aldim. o kadar guzel temizliyor ki biz normalde irobot calistirip ertesi gun kendimiz supururduk, dyson ile neredeyse kendimiz haftada bir anca supuruyoruz. inanilmaz bir cekis gucu var. herkese de tavsiye ederim. yalniz cok cok agir bir robot, dysonin diger supurgeleri gibi.

bir de konu yanlis yerde, kibliyorum.

X