Düzensiz adet olupta hamile kalanlar yardım edin

doğru ama umutta kalmıyo eşimdede biraz sıkıntı olunca hiç konuşmuyoruz çocuk meselesini acayip umutluydu dün test sonucunu alana kadar:çok üzgünüm:

Canım bugün itibariyle hastalandım
bu ayda ümitlerim bitti:çok üzgünüm:

canım çok üzgünüm:teselli:umut kaybetmek yok ama bu aya daha iyi hazırlanıcaz dimi benim için dua edin nolur benimki bari gelmesin canım ya ben hep dua edicem inşallah bidahaki ay ikinizinkide pozitif olucak.......opuyorumnanaktan

canım çok üzgünüm:teselli:umut kaybetmek yok ama bu aya daha iyi hazırlanıcaz dimi benim için dua edin nolur benimki bari gelmesin canım ya ben hep dua edicem inşallah bidahaki ay ikinizinkide pozitif olucak.......opuyorumnanaktan

İnşallah canım seninki gelmesin bare
biz kırmızı kartı gördük sen yakalanma
inşallah hayırlısıyla senden müjde alırız
dualarım seninle.
Umutlar bi dahaki aya inşallah ozaman tuttururuz

İnşallah canım seninki gelmesin bare
biz kırmızı kartı gördük sen yakalanma
inşallah hayırlısıyla senden müjde alırız
dualarım seninle.
Umutlar bi dahaki aya inşallah ozaman tuttururuz

inşallah canım benim ya inanki hergün belirli bi saatte dua ediyorum hepimiz için.Hepimiz aynı duyguları paylaşıyoruz ve bunun için bizi en iyi yine biz anlıyoruz.Çok korkuyorum bütün belirtiler psikolojikse diye hemen başlıyorum mide bulantısı soğuk yedim,kasık ağrısı ayaklarımı üşüttüm,gaz e üşütmeden,akıntı herhalde iltihabım falan var,tansiyon düşmesi sıcaklardan diye bahane bahane bahane.Kendimi kaptırmak istemiyorum sonra çok üzülüyorum.

slm arkadaşlar benim adetim 8 gün geçti idrarda negatif çıkıyo bikaç aydır düznli oluyodum zaten doktor kontrolündeydim geçen ay doktarı gitmeyi bıraktım geçen ayın 30 unda olmam gerekiyodu olmadım şimdi arada gögüslerde ağrı var arada kasıkta ama başa bi belirtim yok

mirage 1983 bende son 3 aydır 10-15'lük gecikmelerle adet oluyorum.bu ayda 7 temmuzda olmam gerekiyordu hala olmadım 8 günlük bir gecikme oldu.Normalde düzenli adet olurdum son 3 aydır bebek için çalışmalar yapıyorum..bu ayda kan testi yaptırdım hamile değilim...bebek düşünmeden önce düzenli olan adetim bebek düşünmeye başladıktan sonra gecikmelerle oluyor....bu durumda olan varmı...

X