Düzenli Evimiz & Hayatımız

sweetgirlcandy sweetgirlcandy geçen hafta baya verdiğin için bu hafta böyle olması normal sayılır aslında sweet hiç takılma devam et aynen.
Zaten olacak şeyler için canını sıkıyorsun sıkma❤️
Diyetisyen de şaşırdı nasıl veremedin falan diye modumu düşürdü. Sonra diyor ki eşinin yüzünden bol yazdık 🤦🏼‍♀️ eşimde vardı benle. Yani ne alaka diyetisyen sensin eşimi mi dinliyorsun. Ayrıca kendi demişti güzel verdin rahat bi liste olcak bu hafta diye. Demek ki çok rahat oldu 🤭

Aynen devam ediyorum etcem inşallah olcak

Diyetisyen de şaşırdı nasıl veremedin falan diye modumu düşürdü. Sonra diyor ki eşinin yüzünden bol yazdık 🤦🏼‍♀️ eşimde vardı benle. Yani ne alaka diyetisyen sensin eşimi mi dinliyorsun. Ayrıca kendi demişti güzel verdin rahat bi liste olcak bu hafta diye. Demek ki çok rahat oldu 🤭

Aynen devam ediyorum etcem inşallah olcak
Onlar bi cins çok takılma sen ramazanda hele çok güzel yaptığınız

Baya zorlanıyorum ramazanda sürekli bişeyler istiyor canım yiyemiyorum 🙊 ama ramazanda yaptım yaptım diye düşündüm
Canım ben yaklaşık 2 haftadır aynı kilodayim
Bi kilo da hemen hemen 3 hafta takılıyorum çok normal ama.gram.gram.gidecek inşallah hiç modunu düşürme
Bide önce ki gün annene gittiğin için etkilemiştir yoksa vermişsindir😍😍
Ben 82 81 80 leri beklerken şuan 76 yi gözlüyorum yavaş yavaş da olsa gidecek inşallah 😍😍

Hayırlı akşamlar herkeseee🌸🌸
İftar sonrası hemen sofrayı topladık✅
Bualsikalri makineye dizdim tencereleri yıkadım✅️ (20 40 da bitti mutfak tooluyduuuu✅✅️)
Namaz kıldım✅
Yatagimizi açtım
Oğlumun geceliklerini giydirdim
Uyuttum
Yatsı ve teravihi kıldım Bayadır da oturuyorum elhamdülillah yesilcsy icmketeyim 🙃🙃🫠🫠😌😌

Kızlar bu saklama kapılarından almak istiyorum ama çok fazla marka var
Kullanıp.memnun kaldığınız varmi
Bide netten alicam alan var mı

Eklentiler

• Screenshot_20240329_000645_Trendyol.jpg
    Screenshot_20240329_000645_Trendyol.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 24
X