Düz Geyik, Dedikodu, Eğlence, Entrika Konusu

Çok şikayet etmişlerdi 🥹🥹 açık açık isimde veriyoduk yedikleri haltları da anlatıyoduk 🥹🥹🥹
İyiymişsiniz yaa😂😂😂
Ya ben şeyi seviyorum hani dalga geçilecek konu bellidir zaten herkes farkında onlar okey ama bir de şey var normal gibi ama deşelersen altından dalga malzemesi çıkar keşke onları konuşabilsek. Ben de ne kötüyüm ya yuh be bana yazıklar olsun
Evet bak sen yazınca benim de hoşuma gitti 😂😂
Kadının içinden geçtik ya daha ne yapacağız. Bizim yüzümüzden millet bdv'ye konu açmıyormuş(!) Önümüze geleni linçliyormuşuz(!) Birde kadın düşmanıyız zaten(!)
Geçen bir konu okudum yazmış yazmış yazmış en alta da kendini linçleyenlere giydirmis o siz miydiniz ayol🤪
Beklediği..... Bekledi ve uyudu
Uyumadım şekerim 😎
Eski adım 24agustostu. Heralde 2 ay falan olmuştur değiştireli
Hmm yok bir aydınlanma olmadı bende 24agustosken de tanımıyormuşum bence seni l. Ve şu an ben eski kullanıcı adımı hatırlamıyorum iyi mi 😳😳😳
Sorma çok dertliyim. Allah'ın belası bir epilasyon yapan yer yüzünden batıklı haldeyim. Şimdi ağlayarak ağdamı yapıcam.

Bi geliyomuşum topluca ban yemişsiniz lfhsşdjsp yemeyin he
😂😂😂 Yok ya banlanmalik konu yok için rahat olsun kolay gelsin

Kız lazere gittim, sonra hamilelik hormonuyla mahvoldu :KK43: batık yaptı epilasyonda. İyileşene kadar el kuvvet mecbur yapcam napim :KK43:
İyi bir lazere sonra giderim dersen vur jileti geç .ama batık ağda ilemi düzelir aşırı cahilim valla.hamilelik.iyidir🧿

X