Düşüncelerinizi merak ediyorum

aydenizkix

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2022
99
34
24
Merhaba şimdi anlatacağım olay için yorum ve fikirlerinizi yazar mısınız 12 yıllık çocukluk arkadaşım (erkek) onun yakın arkadaşı ile ilişkim var dı ama toksit bir ilişki idi neyse sıkıntılı bitirdim 12 yıllık dediğim arkadaşımla da aramı baya açtı üzdü beni yakın arkadaşım dediğim kişi de onun dolduruşu ile dün evime falan dayandı gözü dönmüştü yakın arkadaşım abi nasıl tehditler savurdu o çocuğun aklına uyup neyse bugün de aynı şekilide en sonunda şikayetçi oldum uzak dur benden dedim çekmezsen seni yaşatmam vs diyor halbuki etmedim ama baya hakaret ve tehdit eti bunu hak etmediğimi düşünüyorum hak edecek bir şey de yok arkadaşlığımı bitirdim söyledikleri şeyler aklımdan çıkmıyor gözü dönmüş gibi öyle de davrandı uzak tutmak için gerçekten şikayet etsem mi zaten böyle bir arkadaş da hayatımda olmasın istemiyorum

Kesinlikle şikayet etmelisin derhal hem de
Yazılı olarak argo kelimleri var sözlü ve telefonda sesli konuşmalarında tehdit var ve o söylediğim eski erkek arkadaşım ı da şikayet de bulunsam o şeytanın başı bana ulaşamadığı kelimleri arkadasıma ileti tehditleri korku yükletirdiler

X