düşükten ne kadar sonra regl oldunuz

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
1.524
5
a.s.merhaba arkadaşlar ben 31 gün önce düşük yaptım kürtaja gerek olmadı kendiliginden düştü ve hemen arkasından 1 hafta regl oldum şimdi regl olalı 30 gün oldu ben normalde 30 günde regl oluyordum olmam lazım olmadım ve acaba ben ne zaman regl olacagım düşük yapan arkadaşlar düşük yapıpda kaç gün sonra regl oldunuz

Merhaba canım öncelikle tekrardan geçmiş olsun,,,,bende 9 eylülde 12 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum,,,,ve 28 gün sonra adet oldum 10 gün sürdü,,,,,bu adet kanaması her bayanda farklı olabliyormuş 40 gün bekle olmazsan doktoruna başvurursun canım,,,,Allaım en kısa zamanda yeniden hamile kalmayı nasip eder inşallah,,,,

GEÇMİŞ OLSUN ! Ben de 24 eylülde kürtaj oldum. bebeğin kesesi dağıldığı için. kürtajdan sonra ara ara lekelenmeler oldu ama adet gibi değildi bugün ekimin 27 si ve ben hala adet olmadım üstelik doktor Fartual isimli bir hap da verdi.6 hafta sonrası hala adet olmazsa sorun var diye duydum ama benim de bu konu da bilgiye ihtiyacım var. Paylaşırsanız sevinirim

merhaba canım ben düşükten 1 ya sonra adet olmuştum, ama 1-2 gün ve çok az gelen bir kanamyla..sonra dr. gittim ve farlutal verdi ilacın bittiğinde ise çok fazla yoğun geçirmiştim...

canım ben düşükten önce 35 günde bir oluyodum
düşükten sonra 32.günde oldum ama düşükten sonraki ilk adetim çok sancılıydı ve 10 gün sürdü
sonraki ayda hamile kaldım zaten
şuan 8+5 günlük hamileyim
allah hepimize bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

canım bende ocakta düşük yaptım yaklaşık 10 gün sürdü adetim sonrada normal devam etti adetim 28 günde bir oluyodum zaten en fazla 1-2 gün oynadı.geçmiş olsun sıkıntı yapma kendine fazla kafana takmaktanda gecikmiş olabilir.

canım çok geçmiş olsun bende düşük yaptım ve düşükten sonra üç dört günlük kanamamdan sonra adet oldum. yani aradan 30 gün sonra filan zaten doktorumda demişti düşüğün hemen ardından gelen kanama adet sayılıyor diye.

hepinize çok teşşekür ederim allahım hiçbirimize birdaha yaşatmasın inş. ve en kısa zamanda yeni bebişler nasip etsin saglıklı ve sorunsuz hamilelikten sonra amiiiiin benim 32 gün geçti yok olmadım hayırlısı artık napim takmıyorum artık olurum heralde

canim bende normalde 31 gunde bir adet oluyorum ama ikinci adetim 35. gun oldu.olabiliyor merak etme.

hepinize çok geçmiş olsun arkadaşlar bende bebeğim karnımda öldü kürtaj oldum 4 ay sonra hamıle kaldığımı anlamadan tekrar düşük yaptım kanamam kesildikten bir hafta sonra çok az mıktarda kanamam oldu 2 gun surdu normlamı sizce,

a.s.merhaba arkadaşlar ben 31 gün önce düşük yaptım kürtaja gerek olmadı kendiliginden düştü ve hemen arkasından 1 hafta regl oldum şimdi regl olalı 30 gün oldu ben normalde 30 günde regl oluyordum olmam lazım olmadım ve acaba ben ne zaman regl olacagım düşük yapan arkadaşlar düşük yapıpda kaç gün sonra regl oldunuz
Canim merhaba ben 7 aralikta düşük yaptm 2 aylık kendiliginden düştü kurtaja gerek kalmadi 7 gün sürdü kanamam sonra 27 sinde tekrar adet oldum pazartesi doktora gidicem adetinin 4 düncu günü gel dedi

X