Duşakabin camı ve kireç sorunu :((

bu yöntemlerin hepsini denedim :110: ben mi beceremiyorum anlamadım...

tel camı çizer mi diye bu konuda tereddütteydim ama siz denediyseniz bende deneyebilirim

denedim bunu kaç kutu parlatıcı bitirdim olmadı. Hemen arkasından kuruladım yine olmadı. bir ara patates sürme modası vardı onu deneyecektim banyoya yemek sokmak istemedim yapmadım :halay:

bunu da denedim ama bekletmeden duruladım. bekletip deneyebilirim tekrar
Benim camlarım aşırı kötüydü beklettiğinde zaten açıldığını görüceksin işe yarar inşallah

herkese yorumları için teşekkür ederim. çözümü colonet pembe olan ile telleyerek buldum cam çizilir diye çok korkuyordum ufak bir yerde denedim. burada biri tavsiye etmişti. çok teşekkür ederim

herkese yorumları için teşekkür ederim. çözümü colonet pembe olan ile telleyerek buldum cam çizilir diye çok korkuyordum ufak bir yerde denedim. burada biri tavsiye etmişti. çok teşekkür ederim
Küçük bir el çek çeki alın her banyo sonrası suları çekin kireç filan oluşmaz bir daha sular çekilmedigi için oluşuyor banyoyu kim kullandiysa suyunu çeksin yeter 5 dk bile almaz .

Market poşetine karbonat ve parlatıcı döküp temizlemiştim işe yaramıştı ama her zaman yapılabilecek birşey değil bence. Ben de sinir oluyorum aşırı derecede. Cloneti ben de deneyeyim

Merhaba , bende baş edemedim kireç sorunuyla eve başka bir sorun için gelen duşa kabincinim tavsiyesiylw kurtulduk
Araba camlarındaki renkli film gibi bir uygulama yapıyorlar. İster renkli isterseniz düz şeffaf veya buzlu adı sanırım vinildi
2 yıl oldu hiç sorun yok sıfır kireç 🤩

prille güzelce temizledikten sonra uzun süre kireç lekesi olmadan gitmesi için ben duş sonrası çekçekle çekip çıkıyorum , ilk halini uzun süre koruyor su kalmazsa lekede kalmaz :)

Bizim de sularimiz cok kirecli. Sabah yikadiysam aksama yine berbat bir hal aliyor. Cozum dusakabini degistirmek bence
Herkese merhaba.. Kireç sorunundan artık bıktım. bazen ağladığım oluyor. suların çok kireçli olduğu bir yerde oturuyorum. Bataryadakiler bir şekilde çıkıyor ama duşakabin camlarım düz ve kireçler olduğu gibi görünüyor. silsem arkasından yine kireç. denemediğim deterjan karışım kalmadı. sizin önerileriniz kullandığınız bir yöntem var mı lütfen yardımcı olun bana :KK43:

Temizlemeyi bilmiyorum ama olusmasini engellemek icin her dustan sonra aparatla siliyodum. Bi de camda leke olusmasini engelleyen sprey almistim, o da cok etkiliydi. Malesef adini ve markasini hatirlamiyorum artik.

X