Vücut Kremleri Duş Jeli Tarifi

Vücut kremleri, losyonlar

Yeliz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
3.027
4
43
Kuru cilt için duş jeli tarifi:1 kahve fincanı sıvı el sabunu,1 çorba kaşığı zeytinyağı,3 çorba kaşığı kayısı yağı,3 çorba kaşığı soya yağı.Bu malzemeleri karıştırıp banyo işlemi biterken vücudunuza sürün.5 dakika sonra durulayın.sevgiler...

Kuru cilt için duş jeli tarifi:1 kahve fincanı sıvı el sabunu,1 çorba kaşığı zeytinyağı,3 çorba kaşığı kayısı yağı,3 çorba kaşığı soya yağı.Bu malzemeleri karıştırıp banyo işlemi biterken vücudunuza sürün.5 dakika sonra durulayın.sevgiler...

evet çok hoş oluyor özellikle banyodan sonra derisi pullanıp dökülenler mutlaka denesin.ben banyo köpüğüne karıştırdım bu yağları soya yağı yerine badem yağı kullandım süper oluyor cildiniz ipek gibi.

Bende palmolive öneririm..Özellikle ballısı..Hem de hazır:))))))

harikaaaa.çok tşkler şeker. benim cildim çok kuru valla hemen deniycem.

paylaşımın için tşkler emeğine sağlık

bende suna dumankayadan bir tarif öğrendim onu söyleyeyim çokda basit
bir kase toz şekere bir yumurta beyazı koyup karıştırın
duşta bunu tüm vücudunuza sürün teniniz ipek gibi oluyor hemm peeling yapıyor hem yumuşatıyor vs
özellikle kuru ciltler için güzelmiş ben dün denedim memnun kaldım :)

Bu tarifi bende yaptım. Televizyonda vermişlerdi galiba suna dumankaya'ydı.. Ama soya yağı değil susam yaı demişti.. Bende öyle denedim. Gerçekten çok güzel oluyo..Kullanmadan Önce çalkalıyosunuz,biraz köpürürü gibi oluyo, life döküp yıkanın.. Miiiisss gibi kokuyooo...

X