Durmadan kaşınıyorum

benim anneminde her yeri kabarıp kaşınıyo.doktora gitti ama maalesef nedenini bulamadılar.ağrı kesicilere karşı olabilir dediler ama ağrı kesici içmese bile sürekli kabarıp kaşını.her yuerinde kabarık kırmızı lezyonlar oluyo...ama geçenlerde farkettim en ufak bi üzüntüde ortaya çıkıyo bunlar sanırım strese bağlı.

eğer üzüntüyle artıyorsa sedef olabilir annemdede aynı şekildeydi önce nedeninin bulamadılar daha sonra lezyonların olduğu yerden biyopsi yapıldı sedef çıktı.sizde bi biyopsi yaptırın bence

canım benım aynı sorunu 3 senedir yasıyorum oglumun hamılelıgınde cıktı ıkısene kadar ılac kullanamadım hamılelık emzırme donemı derken .kan tahlılleri vs yapıldı hıc bıse cıkmadı dr kurdesen urtiker dedi sebebi yokmus herseyden olabılırmıs dedi ben hemen hemen hergun kasınıyorum bır hap verdı sabah kalktıgımda onu mutlaka ıcıyorum ozaman kasınmıyorum ıcmedigim zmn deliriyorım hertarafım yırtılırcasına bazen gozlerm ellerim sısebılıyo dudaklarım sısebılıyo kasıdıgım yer kabarıyo sısıyo kanayınca rahatlıyom cok kotu bır durum ısmının olmaması kotu her seyı denedım tatlı tuzlu yedıgımdemı mutlu mutsuz oldugumdamı yedıgım seylere dıkkat ettım hıc bısey bulamadım yanı boyle sebebini bulamadık .

benim gibi olanlar varmış bir kaç aydır üstüme yapışan kaşınma hali sinirlerimi bozdu iyice akşam olunca değişik yerlerım ellerım, ayakları, bazen göğsüm, göbeğim yırtacağım şekilde kaşınıyor doktora gittim antialerjik ilaçlar verdı sabah akşam ve surmek üzere krem kullandığım süreçte rahattım ilaçlar bitti tekrardan başladı ilk gittiğimde uyuz falan olmayım dıye sormuştum doktorda baktı hayır yok öyle bir şey dedi off off napacam nasıl geçirecem bu sebepsiz kaşıntılarımı ????

bencede doktora git .....sonradan daha uzulecegin seyler olmasin.....gecmis olsun bu arada ....bilirim bu sorunu benim kizimdada vardi ,,dogdugundan beri mesela kizim her sampuani kulllanamaz ozel sampuan kullanmasi gerekiyo,,camasir yumusaticisi kullanmiyorum ,bide doktoru hormollu krem verdi onunla biraz rahatladi ama sen yinede bi gorun derim doktora....acil sifalar dilerim...a.s.
Merhaba bişey sorabilirmiyim

X