Duphaston kullandım 17 gün oldu adet olamadım

Sevcan ortac

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2023
4
0
26
Kızlar merhaba ben 2 ay önce düşük yaptım 17 gün öncede doktorum adet için duphaston vermişti bitti 17 gün oldu biteli ve ben adet olamadım 6 gün önce beta hcg değerim 7 di 3 gün önce 5 e düştü sağlık pcagı düşükten dolayı yüksek cıkmıştır düşüyor dedi ama hala adet olmadım ve 2 hafta dır korunmasız ilişkimiz var tekrar hamilemiyimdir ne yapmam gerek bilmiyorum kasık agrılarım varr düşerken değerim o sıra hamile kalırsam tekrar yükselirmi acaba aranızda duphaatondan kullanıp 17 gün adet olamayan varmı

Kızlar merhaba ben 2 ay önce düşük yaptım 17 gün öncede doktorum adet için duphaston vermişti bitti 17 gün oldu biteli ve ben adet olamadım 6 gün önce beta hcg değerim 7 di 3 gün önce 5 e düştü sağlık pcagı düşükten dolayı yüksek cıkmıştır düşüyor dedi ama hala adet olmadım ve 2 hafta dır korunmasız ilişkimiz var tekrar hamilemiyimdir ne yapmam gerek bilmiyorum kasık agrılarım varr düşerken değerim o sıra hamile kalırsam tekrar yükselirmi acaba aranızda duphaatondan kullanıp 17 gün adet olamayan varmı
Kan testi yaptırmanız daha sağlıklı olur idrar testi yaptınız mı

Kan testinize göre artık yada azalışa göre karar verirseniz idrar testi negatif ise bence yine doktora gidin daha sağlıklı olur

En doğrusu inşşalah en yakın zamanda hamile kalırsınız benimde düşükten hemen iki ayvsonra kalmıştım sizde inşallah kalırsınız
Sizin adınıza cok sevindim Allah isteyen herkese hayırlısıyla versin inşallah ben birde pcos hastasıyım zaten tedavi görüyordum umarım en kısa sürede rabbim tekrar nasip eder 🥺

X